Meteor 56 cm s LED kolečky Transparent Pennyboard

Tento designový kus Meteor 56 cm s LED kolečky Transparent Pennyboard značky Meteor pořídíte u nás ve výprodejové akci! Nyní lze objednat jen za 849 Kč
Cena: 849 Kč

Skateboard pennyboard MTR ve stylovém barevném provedením s blikacími LED kolečky, s kterými zazáříte kdekoliv. Doporučené použití je pro jízdu ve městě nebo pro jednoduché triky ve skateparcích. Deska je vyrobena z tvrzeného plastu (PP). Na horní straně je skateboard vybaven protiskluzovou mřížkou, která zabraňuje nečekanému sklouznutí. Odolná kolečka o rozměru 60 x 45 mm jsou vysoce přilnavá a snadno překonají i hrubší povrchy. Díky jeho rozměrům jej můžete nosit všude s sebou, kdy jej jednoduše přibalíte do batohu.
Nejnovější model skateboardu od značky Meteor reaguje na extrémně populární vinylový skateboard ze sedmdesátých a osmdesátých let, přičemž při výrobě v dnešní době jsou použity nejmodernější technologie. Kompaktní rozměry pennyboardu jsou ideální pro jízdu ve městě na přeplněných chodnících. Pennyboard je velmi lehký a výrazně menší než klasické skateboardy, což umožňuje jednoduchou a rychlou změnu směru a dokonalou ovladatelnost. Protiskluzový povrch zabraňuje sklouznutí ze skateboardu a polyuretanová kolečka se dokonale přizpůsobí zemi tlumením nárazu.
Technický popis:

Materiál: deska – plast (tvrzený PP – polypropylen); tracky – hliník AL; kola – PU
Rozměry desky: 56 x 15 cm
Rozměry koleček: 60 x 45 mm (LED blikací)
Tvrdost koleček: 78A
Ložiska: ABEC-5
Hmotnost: 1,8 kg
Maximální nosnost: 100 kg
Barva vícebarevná
Meteor 56 cm s LED kolečky Transparent Pennyboard u nás získáte za akční cenu 849 Kč.

Další produkty z kategorie Skateboardové komplety

Další produkty od výrobce Meteor


Top