Meteor 22544 City Berlin šedá

Unikátní a oblíbený produkt Meteor 22544 City Berlin šedá od oblíbené značky Meteor snadno můžete najít tady teď ve výprodejové akci. Nabídky již od 2699 Kč
Cena: 2699 Kč

Městská koloběžka Meteor City Berlin je model z nejnovější řady koloběžek značky Meteor, určený pro rekreační jízdu. Je vyrobena z nejkvalitnějšího hliníku, díky čemuž se vyznačuje velmi dobrou životností a ocelové šrouby zaručují pevné spojení jednotlivých prvků. Díky rychlému skládacímu systému lze koloběžku snadno skládat, skladovat (po sklopení zabírá málo místa) a přenášet pomocí přiloženého popruhu. Široká řídítka s pryžovými úchyty dokonale pohlcují všechny otřesy po dobu jízdy na nerovném terénu a zajišťují pevný úchop. Komfortní jízda je možná díky tlumičům předního a zadního kola. 3-stupňové nastavení výšky řídítek umožňuje nastavit řídítka také pro osoby s větší výškou. Velká deska usnadňuje držení rovnováhy a zajišťuje větší stabilitu. Velká kola a kvalitní ložiska výrazně zvyšují hladkost a bezpečnost jízdy. Stojánek umožňuje postavit koloběžku, aniž byste ji museli opírat například o zeď.

Koloběžka je navíc vybavena blatníky pro ochranu proti postříkání, blatník umístěný na zadním kole zároveň slouží jako brzda. Novinkou je ruční brzda umístěná na řídítkách, která umožňuje rychlé a účinné zastavení. Originální barva činí výrobek jedinečným a elegantním, skvěle se hodí jako dárek. Díky anodizaci má koloběžka zvýšené antikorozní vlastnosti, což výrazně prodlužuje její životnost. Unikátní design a vysoce kvalitní zpracování uspokojí i ty nejnáročnější uživatele.

Výrobek splňuje evropskou normu: EN 14619: 2006

Specifikace:

Materiál: hliník;
Kola: PU;
Průměr kol: 200 mm;
Ložiska: ABEC-7;
Rukojeti: pryž;
Hmotnost: 5,6 kg;
Výška řídítek: nastavitelná, třístupňová;
Maximální výška: 93 cm (od plošiny);
Maximální výška (od podlahy): 103 cm;
Maximální hmotnost uživatele: 100 kg;
Absorpce nárazů: přední a zadní odpružení;
Brzda: ruční a nožní;
Rozměry v balení: 88 x 33 x 14,5 cm
Hmotnost balení: 6,6 kg.
Obsahuje: nastavitelný popruh pro přenášení, montážní klíče, návod k obsluze.
Výrobek je určen pro děti starší 3 let.
Průměr kol 200 mm
Meteor 22544 City Berlin šedá u nás získáte za akční cenu 2699 Kč.

Další produkty z kategorie Koloběžky

Další produkty od výrobce Meteor


Top