Met Přilba Idolo Červená/černá – 60/64 cm

Kvalitní a velmi žádaný produkt Met Přilba Idolo Červená/černá - 60/64 cm značky MET snadno pořídíte právě nyní skutečně výhodně! Teď za akční cenu 1217 Kč
Cena: 1217 Kč

Krásná a kvalitní helma za skvělou cenu, taková je Idolo. Moderní vzhled kombinovyný se skvělou ergonomií a pohodlím.

Tato helma využívá jednoduché upnutí pomocí Safe-T e-Mid s vestavěným zadním LED světlem a hypoalergenní vnitřní vycpávky pro větší pohodlí. Odladění konstrukce pomocí In-Mouldingu zajišťuje optimální poměr mezi váhou, objemem a absorpčními vlastnostmi.

MTB cyklo přilba Idolo

Safe-T e-Mid
Týlní upínací systém, jehož úkolem je zajistit, aby helma pevně držela na Vaší hlavě. Ovládací disk v zadní části helmy pro snadné nastavení velikosti jednou rukou. Při projížďkách v noci je pro lepší viditelnost v zadní části helmy umístěno LED světlo, integrované do ovládacího disku.

Antialegrické vycpávky
Vnitřní vycpávky jsou nejdůležitějším faktorem určujícím pohodlí helmy. MET používá jedině hypoalergenní materiály s různou šířkou odpovídají umístění v helmě.

In-Mould Fusion
In-mould konstrukce se skládá z vnějšího polykarbonátu, který je vstřikován za vysokých teplot do obvykle šedého či černého polystyrenu. Výsledkem je helma, která Vám nabídne optimální poměr mezi váhou, objemem a absorpčními vlastnostmi.

Hmotnost:

M – 250 g
XL – 285 g

Vlastnosti produktu:

Velikost helmy: 60 cm a více
Barva černá
Met Přilba Idolo Červená/černá – 60/64 cm u nás získáte za akční cenu 1217 Kč.

Další produkty z kategorie Cyklistické helmy

Další produkty od výrobce MET


Top