Merco Yoga Ring Hard fitness pomůcka žlutá

Kvalitní a oblíbený produkt Merco Yoga Ring Hard fitness pomůcka žlutá značky Merco jednoduše naleznete na našich stránkách teď opravdu levně! Aktuálně v akci za 95 Kč
Cena: 95 Kč

Yoga Ring Hard od Merca je užitečná pomůcka pro ne příliš náročné domácí cvičení nebo pro rehabilitační trénink. Používání této fitness pomůcky Vám umožní stimulovat hlubší tělesné svalstvo a tím zlepšit celkové držení těla. Protáhněte Vaše dolní i horní zádové svaly, ramena i oblast pánve, stehna z vnitřní i vnější strany. Stimulujte správné zakřivení páteře a odbourejte tak bolest zad. Srpcovitě tvarovaný Yoga Ring Hard je designován se zaoblenými hranami, s dvěma hladkými gripy pro pohodlné uchopení a cvičení různých sestav jógy.

Yoga Ring Hard je vyrobený z vysokohustotního PP (polypropylen). Výhodou této pomůcky také je, že ji můžete vzít kamkoliv, protože její malé rozměry a nízká hmotnost (0,18 kg) to dovolují. Cvičit proto můžete jak v kanceláři tak doma při sledování televize.

Ať už s jógou začínáte, věnujete se jí intenzivně nebo jednoduše potřebujete protáhnout především zádové svaly, pak Vám několik minut denního tréninku s Yoga Ring Hard pomůže k celkovému posílení tělesného držení.
Barva žlutá
Merco Yoga Ring Hard fitness pomůcka žlutá u nás získáte za akční cenu 95 Kč.

Další produkty z kategorie Ostatní fitness nářadí

Další produkty od výrobce Merco


Top