Merco Yoga Hammock 2.8 síť na jógu zelená

Tento unikátní kus Merco Yoga Hammock 2.8 síť na jógu zelená od společnosti Merco seženete zde nyní skutečně výhodně. Akční ceny již od 1750 Kč
Cena: 1750 Kč

Cvičit jógu ve vzduchu, nebo také aerial, aero, anti-gravity či fly jógu, je stále více populární. Ne však každý si může dovolit vlastní vybavení pro tento druh cvičení, když po několika málo lekcích získá přirozenou potřebu si koupit síť vlastní. Merco Yoga Hammock je vynikající volbou pro každého, kdo touží po vlastním vybavení na aerial jógu. Síť s rozměry 5 x 2,8 metru je vyrobena z kombinace polyesteru a bavlny. Obrácené pozice (hlavou dolů) působí proti otokům, křečovým žilám a mají také příznivý vliv na oběhovou soustavu: celý krevní oběh se rozproudí, lépe se okysličuje mozek a tím se uvolňuje i mysl. Při zavěšení těla hlavou dolů odhlehčíte krční páteři a přirozeným tahem působíte na páteř. Síť lze připevnit pomocí pevných karabin a popruhů na závěsné háky ke stropu. Síť je nutné vždy instalovat v místech s dostatečným prostorem pro cvičení. Do interiérů je Yoga Hammock vhodná, pokud je výška stropu od 2,6 do 3,3 m. Hmotnostní zatížení sítě závisí na tom, jakým způsobem ji zamýšlíte používat. Pokud ji budete používat pouze pro domácí cvičení, bude pak plně vyhovovat vašim potřebám i při plném vytížení. Merco síť na jógu není určená pro cvičení sestav více než jedné osoby nebo ke komerčnímu využití.

Upozornění: Merco Yoga Hammock 2.8 je určená pro jednu dospělou osobu. Vždy se ujistěte, že je kolem vás dostatek místa, abyste mohli bezpečně provádět všechny cviky a pózy. Předejděte nepříjemnému zranění hlavy zasažením o zem! Nevystavujte síť ostrým předmětům ani ohni nebo tepelnému zdroji. Před každým cvičením zkontrolujte stav a uvázání sítě. Nepokračujte ve cvičení, pokud je v síti díra!

Balení:
– 2 závěsné křížové háky s 8 robustními šrouby do betonového stropu
– 2 robustní karabiny s nosností do 25 kN (2500 kg)
– 2 popruhy s délkou 110 cm a s 8 oky
– 1 jóga síť s rozměry: 5 x 2,8 m
– doporučená výška stropu pro indoor instalaci: 2,6 – 3,3 m
– venkovní / vnitřní použití
Barva zelená
Merco Yoga Hammock 2.8 síť na jógu zelená u nás získáte za akční cenu 1750 Kč.

Další produkty z kategorie Popruhy na jógu

Další produkty od výrobce Merco


Top