Merco VolleyCross volejbalový set

Výjimečný a žádaný kus Merco VolleyCross volejbalový set od top výrobce Merco jednoduše můžete sehnat na našich stránkách teď téměř zdarma. Aktuálně v akci za 1490 Kč
Cena: 1490 Kč

Kompletní set na novou hru crossnet. Volejbal hraný ve 4 polích do kříže. Na pláž či travnatý povrch. Hra Crossnet poprvé dobyla pláže v USA v roce 2018. Vznikla spojením hry foursquare a volejbalu. Je to první volejbalová hra, která se hraje do kříže, je velmi pestrá a akční. Hraje každý proti každému a tak musíte být neustále ve střehu. Prostě ideální zábava na letní dny. Jednoduchý set VolleyCross je určený pro začínající a rekreační hráče. Výšku sítě je možné přizpůsobit podle potřeby hráčů díky rozkládacím tyčkám konstrukce (maximální výška 2 m, délka jednotlivých dílů tyček je 0,5 m). Set je určený na písek nebo travnatý povrch.

• Obsah balení:

1x síť – žlutě olemovaná, výška 0,5 m, délka 4 x 1,5 m
4 x rozkládací hliníková tyčka o max.délce 2 m, průměr 16mm
4 x napínací lano
6 x textilní lajna na ohraničení hracích polí hříště
8 x kotvící kolík
1 x přenosný vak na uložení celého setu

Materiál : hliník (tyčky), ocel ( kolíky), PE – polyethylen (síť, lajny, upínací lana)

• Pravidla hry Crossnet:

– Po postavení hřiště se očíslují hrací čtverce 1 až 4. Každý hráč obsadí jeden z nich – na základě losu. V každém čtverci může hrát i více hráčů.
– Hra začíná podáním hráče ze čtverce číslo 4 a to zpoza zadní čáry. Servis míří křížem do čtverce 2. Musí být proveden jednou rukou a tvrdou částí dlaně. Přijímající hráč nesmí udeřit balon nad sítí. Toto pravidlo platí však pouze při příjmu podání.
– Při následné hře má každý hráč jen jeden dotek. Blok se jako dotek nepočítá.
– Výměna končí chybou jednoho z hráčů.
– Po chybě se hráči v polích točí. Hráč, který chyboval, se přesouvá do čtverce 1 a zbývající hráči rotují po směru hodinových ručiček směrem ke čtverci 4. Příklad: hráč ve 4 zkazí. Přesune se tedy do 1. Hráč z 1 do 2, hráč ze 2 do 3 a hráč ze 3 do 4.
– Bod se dá získat jen ve čtverci 4. Pokud udělá chybu kdokoli ze čtverce 1, 2 nebo 3, hráč ve 4 získává bod. Pokud výměnu zkazí hráč ve 4, nikdo bod nezíská a hráči se přemístí o jedno místo po směru hodinových ručiček.
– Hraje se do jedenácti bodů a výsledný rozdíl musí být o dva body.
– Dotek sítě a přešlap při podání jsou chyby.
Barva vícebarevná
Merco VolleyCross volejbalový set u nás získáte za akční cenu 1490 Kč.

Další produkty z kategorie Volejbalové sítě

Další produkty od výrobce Merco


Top