Merco Training Buddy tréninková figurína oranžová

Výjimečný a žádaný produkt Merco Training Buddy tréninková figurína oranžová od oblíbené značky Merco získáte právě teď ve slevě. Teď za akční cenu 790 Kč
Cena: 790 Kč

Tréninková figurína Training Buddy slouží jakosimulace opravdových hráčů k nácviku nejrůznějších herních situací i k tréninku přesnosti přímých kopů, k zahrávání trestných kopů, atd. Tato praktická tréninková pomůcka je vhodná pro fotbalové hráče všech výkonnostních úrovní a fotbalové kluby. Training Buddy se skládá z panáka z polyesterové síťoviny, kovové tyčky a pružiny s hroty pro upevnění do trávy. Rozměry samotné postavy jsou 155 x 45 cm, hroty jsou dlouhé 15 cm a celková hmotnost je přibližně 1,25 kg. Všestranná tréninková pomůcka Training Buddy vám umožní neomezeně trénovat nejrůznější fotbalové situace na přírodním trávníku.

Varianty: modrá (modrá s bílou síťovinou); oranžová (modrá s oranžovou síťovinou).Pozn.: Pro řádné vypnutí postavy nejdříve podvlečte spodní gumičku pod základnou za pružinu (viz. obrázky). Našroubujte tyčku na pružinu a poté připněte postavu na tyčku pomocí suchých zipů.
Barva oranžová
Merco Training Buddy tréninková figurína oranžová u nás získáte za akční cenu 790 Kč.

Další produkty z kategorie Fotbalové štulpny

Další produkty od výrobce Merco


Top