Merco Soccer Passer II fotbalový nahrávací trenažér

Tento levný výrobek Merco Soccer Passer II fotbalový nahrávací trenažér od známé společnosti Merco jednoduše můžete pořídit právě nyní ve výprodejové akci! Nabídka od 1990 Kč
Cena: 1990 Kč

Fotbalový nahrávací trenažér Merco Soccer Passer II je navržen tak, aby si jeho uživatel zlepšil svoje fotbalové schopnosti, kopací techniku a zpracování míče nebo aby svému uživateli přinejmenším přinesl jedinečnou zábavu. Fotbalový nahrávací trenažér Merco Soccer Passer II je určený pro všechny fotbalisty, všech výkonnostních i věkových kategorií. Tento nový druh fotbalového trenažéru se skládá ze dvou částí, přední rampy a zadní stěny. V obou případech vám trenažér míč vždy vrátí, jen u rampy je to vzduchem pro trénink přijetí a zpracování míče ze vzduchu a zadní stěna míč rychle odrazí zpět pro trénink reakce a práce obou nohou.

Trenažér Soccer Passer II zahrnuje železnou konstrukci, 1x velkou síť, 1x malou síť, 4x krátkou gumu, 4x dlouhou gumu, 4x “U“ kotvu k uchycení do země a samozřejmě návod na sestavení, které je jednoduché a zvládne ho jeden člověk během deseti minut bez vynaložení zvláštního úsilí a hlavně bez jakéhokoliv nářadí.

Sestavený trenažér Soccer Passer II má šířku 207 cm, hloubku 117 cm a výšku 123 cm. Hmotnost kompletního Soccer Passeru II je 6 kg.


Barva vícebarevná
Merco Soccer Passer II fotbalový nahrávací trenažér u nás získáte za akční cenu 1990 Kč.

Další produkty z kategorie Fotbalové štulpny

Další produkty od výrobce Merco


Top