Merco Power Aquabag posilovací vak 20 kg

Vynikající kus Merco Power Aquabag posilovací vak 20 kg od známé společnosti Merco jednoduše můžete najít právě za výprodejovou cenu. Ceny od 990 Kč
Cena: 990 Kč

Merco Power Aquabag 20 kg je univerzální posilovací pomůcka pro zlepšení fyzické kondice. Široká škála tréninkových možností a variabilita intenzity cvičení činí z posilovacího vaku na vodu ideální fitness pomůcku pro zlepšení síly, rovnováhy, stability a obratnosti. Můžete s ním cvičit prakticky kdekoliv – doma, venku, na dovolené apod. Trénink s vodním vakem aktivuje více svalů a nutí je pracovat více než běžné vybavení, a to včetně jádra a stabilizačních svalů. Vodní vak je vyrobený z pevného PVC materiálu se zesílenou stěnou. Vak má čtyři neoprenová držadla a jeho hmotnost lze naplnit v rozmezí od 5 do 20 kg. Součástí balení je také ruční pumpička pro dofouknutí. Nastavte si svůj trénink s praktickou fitness pomůckou Merco Power Aquabag!

Intenzitu lze snadno nastavit na požadovanou úroveň přidáním nebo ubráním vody. Začněte zlehka s malým množstvím vody, pak zvyšte počet opakování na cvik a na konec tréninku můžete přidat více vody pro větší zátěž, a tedy i větší intenzitu. Díky možnosti naplnit vodní vak požadovaným množstvím vody a doplnit jej vzduchem je vhodný pro každou intenzitu cvičení.

Upozornění: Tento produkt je určený pouze pro soukromé použití. Děti udržujte v bezpečné vzdálenosti od fitness produktu.

Power Aquabag 20 kg:
– materiál: PVC
– nastavitelná hmotnost: 5 – 20 kg
– celkové rozměry: cca 80 x 20 cm (délka x průměr)
– síla: 70C
– pumpa součástí balení
Barva vícebarevná
Merco Power Aquabag posilovací vak 20 kg u nás získáte za akční cenu 990 Kč.

Další produkty z kategorie Medicinbaly

Další produkty od výrobce Merco


Top