Merco Hula Hoop Smart gymnastická obruč růžová

Tento kvalitní výrobek Merco Hula Hoop Smart gymnastická obruč růžová od top výrobce Merco jednoduše pořídíte tady a teď skutečně výhodně! Ceny od 690 Kč
Cena: 690 Kč

Při kroužení pánví s obručí dochází k rychlému odbourávání přebytečného tuku v oblasti pasu a břicha a k efektivnímu spalování kalorií. S obručí Hula Hoop Smart je toto cvičení ještě účinnější a zábavnější a zvládne ho i naprostý začátečník. Tato obruč, na rozdíl od klasických obručí, nesklouzává a díky nastavitelnosti se přizpůsobí každé postavě. Je vyrobená z pevného plastu ABS a funguje na principu závaží, které je provázkem připevněno k jezdci uvnitř konstrukce obruče a které krouživým pohybem pánve uvedete do pohybu okolo těla. Obruč se skládá z 24 samostatných odnímatelných článků s jejichž pomocí je nastavení požadovaného obvodu pasu otázkou pár sekund. Maximální obvod pasu je možné nastavit až na 110 cm. Nastavitelná je i délka provázku závaží a to na 22 – 40 cm. V případě potřeby je možné rozebrat závaží povolením šroubku na spodní části a odebráním zátěže snížit jeho celkovou váhu.
Vnitřní část obruče je tvořena pružnými masážními silikonovými výstupky, které při otáčení závaží tělo masírují a zároveň fungují i jako tlumiče tlaku.
Pro co nejvyšší efekt cviku doporučujeme provádět kroužení se závažím alespoň 30 minut. Skvělá a univerzální fitness pomůcka Hula Hoop Smart je vhodná pro celou rodinu.

Obruč Hula Hoop Smart nabízíme v 5 barevných provedeních (fialová, modrá, růžová, šedá, zelená).

Před zahájením cvičení s obručí si pečlivě přečtěte návod k použití a bezpečnostní instrukce.

Parametry:
– maximální vnější průměr obruče: 45 cm
– maximální vnitřní průměr obruče: 35 cm
– maximální obvod pasu: 110 cm
– počet odnímatelných článků: 24
– váha obruče při maximálním rozměru bez závaží: 0,9 kg

Jednotlivý článek obruče:
– rozměr : š x v x hl.: 6 x 5 x 5 cm
– váha 1 článku: 0,04 kg

Závaží obruče:
– váha závaží: 0,37 kg
– rozměr: š x v x hl. : 8,5 x 9 x 8 cm
– délka provázku závaží min/max: 22 – 40 cm

Materiál: ABS a POM plast, silikon
Barva růžová
Merco Hula Hoop Smart gymnastická obruč růžová u nás získáte za akční cenu 790 Kč.

Další produkty z kategorie Masážní válce

Další produkty od výrobce Merco


Top