Merco Excellent Plus opěrka na kliky

Oblíbený a kvalitní produkt Merco Excellent Plus opěrka na kliky od kvalitní značky Merco snadno můžete získat tady nyní opravdu výhodně. Cena od 490 Kč
Cena: 490 Kč

Opěrka na kliky Merco Excellent byla mírně upravená a vylepšená pro ještě efektivnější posilování. Merco Excellent Plus je multifunkční deska pro provádění push-up cvičení doplněná o pár odporových gum. Připnutím elastických latexových lan s rukojetěmi k tažným kroužkům na desce můžete obohatit Váš tréninkový fitness program o mnohé další cviky. Procvičujte svaly horní části těla, zejména pak svaly ramen, hrudní a zádové části, ad. Jednoduchým umístěním opěrek do barevně rozlišených poloh na desce Váš trénink může začít.

Excellent Plus nabízí deset různých pozic pro umístění opěrek. Tři jsou určené pro posilování ramen (červená), tři na tricepsy (zelená) a 4 na posilování zádových svalů (žlutá). Deska a opěrky jsou vyrobené z ABS plastu se silikonem potaženými úchopy s protiskluzovou úpravou.

Fitness deska Excellent má po složení rozměry 66,5 x 19 x 2 cm a hmotnost 1,3 kg. Push-up deska Excellent Plus je praktickým vybavením pro Vaše domácí posilování.
Barva vícebarevná
Merco Excellent Plus opěrka na kliky u nás získáte za akční cenu 490 Kč.

Další produkty z kategorie Podpěry na kliky

Další produkty od výrobce Merco


Top