Merco Ellipse Discs klouzavé disky modrá

Velmi oblíbený kus Merco Ellipse Discs klouzavé disky modrá od známé společnosti Merco jednoduše naleznete tady a teď ve výprodejové akci. Nabídky od 149 Kč
Cena: 149 Kč

Merco Ellipse Discs klouzavé disky nabízí účinný způsob jak obohatit Váš tréninkový program o nové efektivní cviky. Pár disků Vám zprostředkuje intenzivní trénink, pomůže zesílit hlubší svaly těla i vyrýsovat postavu. Disky jsou vyrobené z ABS plastu, který je velmi odolný a má nízkou hmotnost. S klouzavými disky Merco Ellipse můžete cvičit prakticky kdekoliv. Z jedné strany má disk hladký povrch pro účinné cvičení na nejrůznějších typech koberců, po nasazení bavlněných potahů na disky je však také možné provádět cviky na parketách a dalších typech hladkých podlah. Druhá strana disků je pokryta vrstvou EVA pěny pro pohodlný úchop.

Rozměry jednoho disku jsou 23 x 13 x 1,5 cm s hmotností 125 gramů.

Pro své skromné rozměry proto disky snadno přibalíte na cesty nebo pohotově schováte do šuplíku. Váš trénink je s klouzavými disky Ellipse možný kdekoliv a během několika seancích pocítíte výsledky, přitom jediné co pro trénink s disky potřebujete, kromě touhy po vlastním zdokonalení, je pevná podlaha a Vaše tělesná hmotnost.
Barva modrá
Merco Ellipse Discs klouzavé disky modrá u nás získáte za akční cenu 149 Kč.

Další produkty z kategorie Ostatní fitness nářadí

Další produkty od výrobce Merco


Top