Merco Cycle 10l cyklistický batoh růžová

Tento levný produkt Merco Cycle 10l cyklistický batoh růžová od známého výrobce Merco naleznete tady a teď právě téměř zdarma! Teď v akci 195 Kč
Cena: 195 Kč

Cyklistický batůžek Merco Cycle 10 l se vyznačuje prostým designem, nízkou hmotností a všestrannou použitelností. Vedle hlavní přihrádky s objemem cca 10 l je batoh Cycle vybaven přední kapsou na zip pro drobnosti. Dvojitý zip hlavní přihrádky zprostředkuje snadný přístup k větrovce a dalšímu vybavení. Nastavitelné popruhy s polstrováním a svrchní poutko nabízí pohodlnou a snadnou manipulaci. Batůžek o celkové hmotnosti 120 gramů má jednoduchý střih, je vyrobený ze 100% polyesteru 600D Oxford s maximální nosností do 10 kg, díky čemuž je dostatečně odolný pro výlety na kolech, ale i pro běžné používání. Vyberte si jeden ze čtyř odlišně barevných batůžků Merco Cycle 10 l nejen pro přepravu věcí během vašich cyklovýletů.

Upozornění: Nepřepínejte a netahejte prudce za jednotlivé zipy batohu, aby nedošlo k jejich poškození. Neukládejte do batohu ostré předměty.Cycle 10l:
– 1 hlavní přihrádka na zip
– 1 malá přední kapsa na zip
– Délkově nastavitelné ramenní popruhy
– Rozměry: 38 x 20 x 10 cm
– Objem: 10 l
– Hmotnost: 0,12 kg
– Maximální zatížení: 10 kg
– Materiál: 600D Oxford
Barva růžová
Merco Cycle 10l cyklistický batoh růžová u nás získáte za akční cenu 195 Kč.

Další produkty z kategorie Cyklistické brašny

Další produkty od výrobce Merco


Top