Maxi Climber – Vertikální stepper

Unikátní a oblíbený produkt Maxi Climber – Vertikální stepper od značky snadno seženete tady skutečně levně! Nabídky již od 2490 Kč
Cena: 2490 Kč

Cvičení na Maxi Climberu je jednoduché a efektivní! Toto fitness zařízení nabízí cvičení pro tvarování těla, při kterém provádíte jak kardiovaskulární, tak silový trénink doma. • Celotělový trénink pro tvarování těla s kardio a silovým tréninkem.
• Simuluje stoupání strmé hory.
• Trénink s vlastní vahou.
• Vhodné pro začátečníky i pokročilé sportovce.
• Zahrnuje aplikaci na cvičení (v ANG), krokoměr a měřič kalorií.

Dostanete se do formy s Maxi Climberem, protože s tímto jedinečným celotělovým cvičením zlepšíte své svaly a kondici!
Jednoduché a efektivní

Ať už cvičíte občas nebo jste intenzivní sportovec, každý se díky tomuto cvičení dostane do formy. Po cvičení zasuňte Maxi Climber pod postel nebo do skříně. Zařízení si znovu vytáhněte, když vám to vyhovuje. Díky vestavěnému krokoměru a měřiči kalorií – který se zastavuje a znovu startuje podle vašeho pohybu – můžete snadno sledovat svůj pokrok. Vaše tělo bude připraveno na léto během chvíle!

Maxi Climber je ideální sportovní vybavení, které vám poskytne zábavný, pestrý a především intenzivní trénink. Jak to funguje? Zajistěte si čtvereční metr ve svém domě, rozložte zařízení, postavte se na pedály a začněte cvičit. S Maxi Climberem provádíte stejné pohyby jako při lezení na extrémně strmou horu. Používáte pouze svou vlastní tělesnou hmotnost jako odpor a zaměřujete se na všechny hlavní svalové skupiny, aniž byste je příliš zatěžovali. Výsledek? Sexy nohy, pevné hýždě, tvrdé břišní svaly a pevné tricepsy a bicepsy. Ale to není vše: vertikální stepovací stroj kombinuje silový trénink s kardiovaskulárním. Díky tomu spálíte během lezení až pět set kalorií za hodinu.

Hmotnost 15,6 kg
Rozměry 130x24x15 cm


Barva vícebarevná
Maxi Climber – Vertikální stepper u nás získáte za akční cenu 2999 Kč.

Další produkty z kategorie Posilovací lavice


Top