Mammut Nutrition Creatin capsules 240 kapslí

Tento unikátní výrobek Mammut Nutrition Creatin capsules 240 kapslí od známé značky Mammut Nutrition snadno můžete získat právě teď skutečně výhodně! V akci od 579 Kč
Cena: 579 Kč

Kreatin je endogenní látka, jejíž dodatečná konzumace zvyšuje fyzickou výkonnost během krátkých, intenzivních, opakujících se tréninkových jednotek, např. při vysokorychlostním silovém tréninku.

Kreatin je proto v závodních sportech velmi běžný.

Je vyroben ze tří aminokyselin v játrech. Jedna z těchto aminokyselin – methionin musí být přijata z potravy, protože si ji sami nedokážeme vyrobit.

Kromě vlastní produkce těla získává tělo část kreatinu z jídla. Zejména v červeném mase je spousta posilovače svalů.

Po požití jsou asi dvě třetiny kreatinu převedeny na kreatinfosfát (CP) a jsou tak uloženy ve svalech. CP zvyšuje hladinu adenosintrifosfátu (ATP). ATP je palivo pro naše svaly. Čím vyšší je hladina ATP ve svalu, tím déle lze výkon v maximálním rozsahu udržet. ATP se rychle spotřebuje rozdělením, ale ve fázi obnovy se obnoví během velmi krátké doby (několik sekund až několik minut) ve spojení s CP.

Studie ukazují, že denní příjem 3 g kreatinu má za následek trvale vysoké množství kreatinu ve svalech. Vyléčení je možné, ale je to dost zastaralý model suplementace kreatinem. Kreatin je velmi rychle uložen ve svalových buňkách, ale také je velmi rychle znovu odstraněn.

SLOŽENÍ:

obsahuje: Kreatin monohydrát, želatina (kapsle), protispékavá látka (hořečnaté soli mastných kyselin).

DÁVKOVÁNÍ:

4 kapsle kreatinu (3,5 g) denně s velkým množstvím vody nebo džusu.

Ostatní a speciální doplňky

v 1 kapsli v 1 dávce 4 kapsle
Kreatin Monohydrát – Creatine Monohydrate 880 mg 3520 mg

Barva vícebarevná
Mammut Nutrition Creatin capsules 240 kapslí u nás získáte za akční cenu 579 Kč.

Další produkty z kategorie Kreatin

Další produkty od výrobce Mammut Nutrition


Top