LSP Sports Nutrition Argilean 250g

Exkluzivní produkt LSP Sports Nutrition Argilean 250g od kvalitní značky LSP Sports Nutrition snadno získáte tady nyní ve slevě. V akci od 539 Kč
Cena: 539 Kč

Argilean od LSP je 100% čistý , micronizovaný a stabilní L-arginin prášek. ArgiLean ® je 100% čistý , micronizovaný a stabilní L-arginin prášek. Je zcela rozpustný a stabilní v kapalině a je k dispozici tělu jako volná aminokyselina ihned po použití. ArgiLean ® je té nejvyšší kvality , vyrobené v Německu v jakosti ISO 9001:2000 a je bez nežádoucích nečistot . ArgiLean ® obsahuje aminokyselinu L-Arginin, která slouží jako zdroj oxidu dusnatého (nitric oxide), který podporuje uvolnění a rozšíření cév, což napomáhá většímu přívodu kyslíku a potřebných živin pro svalstvo.L-Arginin je součástí proteinů, které podporují tvorbu a udržování svalů.

Doporučené dávkování:

  • Vezměte 5g argininu rozmíchaný ve vodě nebo ovocné šťávě asi 30 minut před zvýšenou fyzickou aktivitou.

Upozornění: Doplněk stravy. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Není určeno pro děti, těhotné a kojící matky. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Nutriční hodnoty LSP Argilean 250g:

ve 100g
Energetická hodnota 1700 kJ
406,3 kcal
Tuky 0 g
Sacharidy 0 g
Bílkoviny 100 g
Obsah účinných látek
L-arginin 100000 mg

Složení:

Arginine v prášku

Alergeny:

Neobsahuje.

Barva vícebarevná
LSP Sports Nutrition Argilean 250g u nás získáte za akční cenu 569 Kč.

Další produkty z kategorie Aminokyseliny

Další produkty od výrobce LSP Sports Nutrition


Top