Lifefit Závěsné posilovací popruhy nastavitelné černé

Kvalitní a levný produkt Lifefit Závěsné posilovací popruhy nastavitelné černé od společnosti Lifefit jednoduše můžete pořídit právě nyní skutečně levně! Nabídka od 649 Kč
Cena: 649 Kč

Jedná se o multifunkční posilovací pomůcku sloužící ke kondičnímu cvičení a intenzivnímu posilování vlastní hmotností a odporem. Systém se skládá z popruhů a přezek, díky kterým jde snadno uchytit na strom či jiný opěrný bod. Závěsné posilovací popruhy slouží k posilování rukou, nohou, břišních a zádových svalů a na protahování celého těla.

Jednoduchý, ale velmi efektivní systém posilování proti vlastní hmotnosti se rychle stal velice oblíbeným druhem posilování u všech typů uživatelů, hlavně pro svou vysokou účinnost a nízké pořizovací náklady. Lze také použít s různými balančními pomůckami jako jsou bosu ball, balanční polštářky, podložky atd.. Díky nízké hmotnosti lze snadno přenášet. Jednoduchá instalace a používání dělají z posilovacích popruhů ideální všestranné posilovací zařízení.

Závěsné posilovací popruhy nastavitelné umožňují efektivně posilovat svalstvo celého těla doma, v tělocvičně i v přírodě. Kvalitní provedení a jednoduchá montáž zajišťují vysoký stupeň bezpečnosti a pohodlí při cvičení.

– jednoduchý posilovací systém
– úchopy na ruce jsou opatřeny pěnovými madly
– efektivní posilování všech svalových partií
– snadná a rychlá instalace
– nízká hmotnost, minimální rozměry
– nízké pořizovací náklady
– univerzální systém uchycení umožnuje využití doma, v posilovně, v přírodě nebo na dovolené
– maximální délka 215 cm / minimálně lze zkrátit na 175 cm (délka je uvedena včetně karabiny)
– nosnost 150kg
– centrální popruh s ukončením úchopů na ruce či nohy
– závěs pro ukotvení na strom či jiný pevný bod
Barva černá
Lifefit Závěsné posilovací popruhy nastavitelné černé u nás získáte za akční cenu 679 Kč.

Další produkty z kategorie Popruhy na jógu

Další produkty od výrobce Lifefit


Top