Lifefit Závěsné posilovací popruhy nastavitelné army

Neodolatelný kus Lifefit Závěsné posilovací popruhy nastavitelné army od výrobce Lifefit jednoduše můžete sehnat na našich stránkách teď levně. Akční cena již od 679 Kč
Cena: 679 Kč

Jedná se o multifunkční posilovací pomůcku sloužící ke kondičnímu cvičení a intenzivnímu posilování vlastní hmotností a odporem. Systém se skládá z popruhů a přezek, díky kterým jde snadno uchytit na strom či jiný opěrný bod. Závěsné posilovací popruhy slouží k posilování rukou, nohou, břišních a zádových svalů a na protahování celého těla.

Jednoduchý, ale velmi efektivní systém posilování proti vlastní hmotnosti se rychle stal velice oblíbeným druhem posilování u všech typů uživatelů, hlavně pro svou vysokou účinnost a nízké pořizovací náklady. Lze také použít s různými balančními pomůckami jako jsou bosu ball, balanční polštářky, podložky atd.. Díky nízké hmotnosti lze snadno přenášet. Jednoduchá instalace a používání dělají z posilovacích popruhů ideální všestranné posilovací zařízení.

Závěsné posilovací popruhy nastavitelné umožňují efektivně posilovat svalstvo celého těla doma, v tělocvičně i v přírodě. Kvalitní provedení a jednoduchá montáž zajišťují vysoký stupeň bezpečnosti a pohodlí při cvičení.

– jednoduchý posilovací systém
– úchopy na ruce jsou opatřeny pěnovými madly
– efektivní posilování všech svalových partií
– snadná a rychlá instalace
– nízká hmotnost, minimální rozměry
– nízké pořizovací náklady
– univerzální systém uchycení umožnuje využití doma, v posilovně, v přírodě nebo na dovolené
– maximální délka 215 cm / minimálně lze zkrátit na 175 cm (délka je uvedena včetně karabiny)
– nosnost 150kg
– centrální popruh s ukončením úchopů na ruce či nohy
– závěs pro ukotvení na strom či jiný pevný bod
Barva vícebarevná
Lifefit Závěsné posilovací popruhy nastavitelné army u nás získáte za akční cenu 679 Kč.

Další produkty z kategorie Popruhy na jógu

Další produkty od výrobce Lifefit


Top