Liberty e-AVENUE 3 rychlostní elektrokolo

Tento exkluzivní produkt Liberty e-AVENUE 3 rychlostní elektrokolo od známého výrobce LIBERTY získáte na našich stránkách teď v akci! Akční cena od 24599 Kč
Cena: 24599 Kč

Městské elektro kolo LIBERTY e-AVENUE 6 SPD velikost 26″, snížený zesílený ocelový rám, 3 rychlostní,řazení SHIMANO NEXUS v zadním náboji, dojezd 40 -100 km na jedno nabití, baterie LI-ion, , pevná vidlice, pohodlné širší sedlo, zapouzdřený střed, brzdy V- brake, zesílené dvojité ráfky, pláště MITAS, sada LED osvětlení, stojan, nosič, blatníky. Kolo je plně vybavené pro provoz. V prodeji také další barevná provedení. Nosnost 100 kg, Hmotnost 25 kg.

Dojezd elektro kola LIBERTY e-Avenue je 40-100 km na jedno nabití, má tři stupně podpory motoru s ovládáním na řídítkách, Li-Ion akumulátor 36V/10Ah, 14Ah, nebo 17 Ah a max. rychlost 25km/h. Elektro kolo e-Avenue vyhovuje normě STN EN 15 194, tzn. že je možné ho provozovat na pozemních komunikacích bez nutnosti řidičského průkazu a jiných dokladů. Ovládaní elektro kola e-Avenue je velmi jednoduché, pokud začne jezdec otáčet pedály směrem vpřed, pohybový senzor spustí motor a podle nastaveného stupně podpory dávkuje energii do motoru, čím výrazně pomáhá při jízdě. Po rovině je možné udržovat elektro kolo v jízdě jen pomalým otáčením pedálů tak, aby snímač pohybu pedálů nepřetržitě udržoval motor v chodu. Max. rychlost se dá ovlivnit nastavením vhodného stupně podpory od cca. 15km/h až do max. rychlosti v třech stupních. Při jízdě do kopce elektro pohon výrazně pomáhá překonat stoupání, při strmějších stoupáních je však potřeba dodávat energii šlapáním i když v podstatně menší míře, než na běžném jízdním kole. Dojezd elektro kola e-Avenue závisí na výškového profilu tratě, hmotnosti jezdce a jeho podpory, nastaveného stupně podpory motoru, povětrnostních podmínkách a pod. Elektro kolo není vhodné používat na mokré vozovce, za deště nebo sněhu. Při teplotě pod 5°C má baterie sníženou kapacitu o cca. 20%. Baterie se nabíjí dodávanou automatickou nabíječkou. Dobíjecí cyklus trvá max. 7 hodin (při úplném vybití baterie). Při provozu elektrokola e-Avenue je vhodné dobíjet baterii co nejčastěji, časté hluboké vybíjení má za následek snížení životnosti baterie. Ideálně je dobit baterii po každé jízdě, nebo v případě kratších úseků vždy když úroveň nabití klesne pod 50%. Baterie je možné nabíjet přímo na elektro kole, nebo mimo odděleně. V případě dlouhodobého uskladnění baterie bez používání je třeba baterii nabít na cca. 50-60% kapacity a udržovat v teplotním rozsahu 15-20°C.

Rám: Hi-TEN
Technologie TIG
U-Type konstrukce
Vidlice: HI-TEN PEVNÁ
Řazení: SHIMANO REVO SL3S35
Řetěz: HV400 1/2″x1/8″
Kliky: STEEL 38t 165 mm
Střed. složení: THUN CARTRIDGE
Brzdy: SACCON V- brake/ coaster
Náboj přední: MOTOR 250W
Náboj zadní: SHIMANO NEXUS 3 SPD
Ráfky: M.A.T.E. DWR30 DOUBLE WALL
Pláště: MITAS FLASH 26×1,5″
Představec: STEEL 25,4mm
Řídítka: STEEL RAISED 620mm
Sedlovka: STEEL
Sedlo: M.A.T.E. CITY PRUŽINOVÉ
Pedály: CITY PLASTIC
Počet převodů: 3 rychlosti
Doplňky: Blatníky RPZ, nosič
LED osvětlení, stojan

Průměr kol 26″
Liberty e-AVENUE 3 rychlostní elektrokolo u nás získáte za akční cenu 24599 Kč.

Další produkty z kategorie Elektrokola

Další produkty od výrobce LIBERTY


Top