Leader Creatine + Vitamin C 300g

Tento exkluzivní výrobek Leader Creatine + Vitamin C 300g od kvalitní značky Leader snadno získáte právě téměř zdarma! Cena od 497 Kč
Cena: 497 Kč

Creatine + Vitamin C od Leader se užívá pro efektivní podporu silového tréninku nebo dynamického výkonu. CREATINE + VITAMIN C

Doplněk stravy s kreatinem a vitamínem C.

  • Profesionální sportovní výživa / Made in Suomi
  • Čistý kreatin monohydrát v kombinaci s vitamínem C
  • Fyzická výkonnost, silový trénink, těžká atletika, svalová hmota
  • Podpora tvorby buněčné energie (ATP, Kreatin-fosfát)
  • Oficiální partner finského olympijského týmu a finské hokejové reprezentace

Čistý kreatin monohydrát s přidaným vitamínem C. Účinky kreatinu souvisí s produkcí energie ATP ve svalových buňkách, užívá se proto jako efektivní podpora silového tréninku, nebo dynamického výkonu. Přidaný vitamín C podporuje energetický metabolismus.

Kreatin Leader je určený pro profesionální i amatérské sportovce, pro návštěvníky posiloven, atlety, gymnasty, nadšence do silových sportů a fitness.

Leader = Oficiální sportovní výživa finského olympijského týmu

Leader = Doplňky vyvinuté ve spolupráci s finským olympijským výborem

Leader = Oficiální sportovní výživa finské hokejové reprezentace

Leader = Profesionální sportovní výživa prověřená vrcholovým sportem

Leader = Komplexní výživa pro maximalizaci výkonu

Leader = Optimalizace a navýšení tělesné kapacity

O značce Leader

Leader Foods je finská profesionální značka doplňků stravy založená v roce 2001. Vyrábí špičkové doplňky stravy pro sport a outdoor. Díky kvalitám svých produktů se stala partnerem finského olympijského týmu, který doplňky Leader využíval během Olympiády v Pekingu. Leader Foods je zároveň partnerem finské hokejové reprezentace a Finského hokejového svazu. Leader Foods je také dodavatelem klíčových částí operačních přídělů pro společnost Leijona Catering, která zajišťuje profesionální výživu Finským ozbrojeným silám.

Doplňky Leader začínají u prémiových čistých ingrediencí, které ale tvoří jen začátek. Sběr surovin, předzpracování, výroba probíhající ve vlastní výrobně Leaderu v Toholami a Vantaa, balení, skladování a dodání – to vše podléhá přísné kontrole zajišťující bezchybnou kvalitu finálního produktu. Zajištění kvality a nezávadnosti produktů značky Leader je celek skládající se z kvalifikovaného personálu, inovativního vývoje produktů, vybraných surovin, vlastní výroby, certifikované kontroly kvality a neustálého zlepšování provozu. Kontroly spojené s výrobou produktů vycházejí z provozního modelu farmaceutické továrny. Dodavateli surovin jsou buď farmaceutické továrny nebo mají certifikaci ISO 9000 nebo ISO 22 000. Kvalitu kontroly značky Leader Foods řídí uznávaná specialistka, doktorka farmacie Magali Laasonen.

Doporučené dávkování:

  • smíchejte 5 g (cca 2 čajové lžičky) se sklenicí vody. Konzumujte jednou denně, nejlépe před cvičením. Přínosu se dosáhne konzumací alespoň 3 g denně. Balení obsahuje 60 dávek.

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte v suchu a chladu, mimo dosah dětí.

Nutriční hodnoty Leader Creatine + Vitamin C 300g:

v 5g RHP
Kreatin monohydrát 5 g
Z toho kreatin 4,4 g
Vitamín C 12 mg 15 %

RHP – referenční hodnota příjmu

Složení:

Kreatin monohydrát (původ mimo EU), kyselina L-askorbová.

Barva vícebarevná
Leader Creatine + Vitamin C 300g u nás získáte za akční cenu 499 Kč.

Další produkty z kategorie Kreatin

Další produkty od výrobce Leader


Top