Leader Clear Iso Hydro Whey Protein 600g

Výjimečný a žádaný výrobek Leader Clear Iso Hydro Whey Protein 600g od známého výrobce Leader snadno získáte právě teď za výhodnou cenu! Právě teď jen za 758 Kč
Cena: 758 Kč

Clear Iso Hydro Whey Protein od Leader je prémiový syrovátkový izolát (WPI) + prémiový syrovátkový hydrolyzát. CLEAR ISO HYDRO WHEY PROTEIN

Doplněk stravy se sladidlem.

  • Profesionální sportovní výživa / Made in Suomi
  • Elitní syrovátkový protein – unikátní kombinace + osvěžující/šťavnatá příchuť
  • Zdroj bílkovin – prémiový syrovátkový izolát (WPI) + prémiový syrovátkový hydrolyzát
  • Syrovátkový hydrolyzát – enzymatická hydrolýza (stupeň hydrolýzy DH 24)
  • Rychlé vstřebatelný a snadno stravitelný protein šetrný k žaludku
  • 24 g bílkovin a peptidů v 30 g dávce
  • Aditivum organicky vázaného zinku (chelátová vazba) pro optimální regeneraci
  • Zcela bez laktózy a tuku
  • Oficiální partner finského olympijského týmu a finské hokejové reprezentace

Clear Iso Hydro Whey představuje elitu kategorie syrovátkových proteinů. S rozvojem technologie výroby syrovátkové bílkoviny bylo dosaženo takřka dokonale čisté bílkoviny bez laktózy a tuku. Jejími zdroji je syrovátkový izolát a syrovátkový hydrolyzát, který je enzymaticky předtrávený pro co nejrychlejší vstřebání a nastartování regenerace po tréninku. Zcela inovativní je také chuť proteinu. Podařilo se snížit svíravou chuť syrovátky a naopak posílit pocit šťavnatosti. Za tuto inovaci je Leader ceněný všemi vrcholovými sportovci.

Clear Iso Hydro Whey je vyrobený Finsku a navržený ve spolupráci s Finským olympijským výborem. Je určený pro profesionální i amatérské sportovce, pro návštěvníky posiloven, nadšence do silových sportů a fitness, crossfitu i vytrvalostní sportovce.

Leader = Oficiální sportovní výživa finského olympijského týmu

Leader = Doplňky vyvinuté ve spolupráci s finským olympijským výborem

Leader = Oficiální sportovní výživa finské hokejové reprezentace

Leader = Profesionální sportovní výživa prověřená vrcholovým sportem

Leader = Komplexní výživa pro maximalizaci výkonu

Leader = Optimalizace a navýšení tělesné kapacity

O značce Leader

Leader Foods je finská profesionální značka doplňků stravy založená v roce 2001. Vyrábí špičkové doplňky stravy pro sport a outdoor. Díky kvalitám svých produktů se stala partnerem finského olympijského týmu, který doplňky Leader využíval během Olympiády v Pekingu. Leader Foods je zároveň partnerem finské hokejové reprezentace a Finského hokejového svazu. Leader Foods je také dodavatelem klíčových částí operačních přídělů pro společnost Leijona Catering, která zajišťuje profesionální výživu Finským ozbrojeným silám.

Doplňky Leader začínají u prémiových čistých ingrediencí, které ale tvoří jen začátek. Sběr surovin, předzpracování, výroba probíhající ve vlastní výrobně Leaderu v Toholami a Vantaa, balení, skladování a dodání – to vše podléhá přísné kontrole zajišťující bezchybnou kvalitu finálního produktu. Zajištění kvality a nezávadnosti produktů značky Leader je celek skládající se z kvalifikovaného personálu, inovativního vývoje produktů, vybraných surovin, vlastní výroby, certifikované kontroly kvality a neustálého zlepšování provozu. Kontroly spojené s výrobou produktů vycházejí z provozního modelu farmaceutické továrny. Dodavateli surovin jsou buď farmaceutické továrny nebo mají certifikaci ISO 9000 nebo ISO 22 000. Kvalitu kontroly značky Leader Foods řídí uznávaná doktorka farmacie Magali Laasonen.

Doporučené dávkování:

  • smíchejte v šejkru 30 g (cca 1,5 odměrky) s 300 ml vody. Nápoj nechte 2 minuty odstát. Balení obsahuje 60 dávek.

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte v suchu a chladu, mimo dosah dětí. Může obsahovat stopy sóji.

Nutriční hodnoty Leader Clear Iso Hydro Whey Protein 600g – Citrus:

ve 30g RHP
Energetická hodnota 432 kJ
102 kcal
Tuky 0 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0 g
Sacharidy 0,5 g
Z toho cukry 0 g
Bílkoviny 25 g
Sůl 0,4 g
Hodnoty účinných látek
Zinek 2,5 mg 25 %
Laktóza 0 g

RHP – referenční hodnota příjmu

Složení:

Syrovátkový proteinový izolát a hydrolyzát 95 % (původ EU), regulátor kyselosti kyselina citrónová, přírodní aromata, protipěnící činidlo oxid křemičitý, barvivo kurkumin, sladidlo sukralóza, pikolinát zinečnatý, nízkotučný kakaový prášek.

Alergeny:

Vyznačeny tučně ve složení.

Příchuť Citrus
Leader Clear Iso Hydro Whey Protein 600g u nás získáte za akční cenu 749 Kč.

Další produkty z kategorie Proteiny

Další produkty od výrobce Leader


Top