Kaged Muscle Re-Kaged 834g

Tento levný výrobek Kaged Muscle Re-Kaged 834g značky Kaged Muscle můžete najít právě teď za výprodejovou cenu. Ceny od 999 Kč
Cena: 999 Kč

Re-Kaged je anabolická potréninková formule, která svým unikátním složením mění zavedená pravidla hry. Anabolická (růstová) potréninková formule, která svým unikátním složením mění zavedená pravidla hry.

Pokud vám jde o maximální nárůst svalové hmoty a síly, je třeba po tréninku dodat svalům ty nejlepší živiny. Přesně za tímto účelem byla stvořena exklusivní formule Re-Kaged.

  • 28g izolátu syrovátkové bílkoviny
  • patentovaná forma betainu – BetaPower® 1,5g
  • 7g glutaminu
  • komplexní spectrum všech devíti esenciálních aminokyselin (EAAs)
  • patentovaný kreatin HCl 1,5g
  • ProHydrolase® (směs trávicích enzymů), který štěpí (hydrolyzuje) syrovátkové bílkoviny

Každá dávka obsahuje 28g izolátu syrovátkové bílkoviny, 7g glutaminu, patentovanou formu betainu – BetaPower® 1,5g, patentovaný kreatin HCl 1,5g a Super enzym ProHydrolase® (směs trávicích enzymů) 280mg, který štěpí (hydrolyzuje) syrovátkové bílkoviny do menších velikostí částic pro maximální absorpci (vstřebání).

Rozdíl mezi hydrolyzovaným syrovátkovým proteinem a RE-KAGED izolátem syrovátkové bílkoviny s Prohydrolase® je, že s RE-KAGED protein je hydrolyzován v místě spotřeby oproti tomu je běžný hydrolyzovaný protein chemicky ošetřen během výrobního procesu a následně se suší.

I z tohoto důvodu pokud nevypijete RE-KAGED během 15-20 minut po smíchání se vám začne příchuť zdát stále hořčí jako u hydrolyzované syrovátkové bílkoviny. To je vzhledem ke schopnosti ProHydrolase® rychle hydrolyzovat (rozložit) v extraktu syrovátkového proteinu.

Rozpustné, snadno stravitelné syrovátkové bílkoviny, které se rychle vstřebávají do těla, aby odstartovaly obnovu a opravy svalové tkáně. Vysoce kvalitní, kompletní bílkovina, která poskytuje všech 9 esenciálních aminokyselin potřebných pro budování svalové hmoty.

KOMPLETNÍ ZDROJ aminokyselin: esenciálních aminokyselin (EAAs), podmíněně esenciálních aminokyselin (CAAS) a neesenciální aminokyseliny (NAA)

Doporučené dávkování:

  • smíchejte 1 odměrku (41,7g) ve 230-350ml studené vody.
  • Pijte 2x denně, v netréninkové dny ráno a další dávku mezi jídly, v tréninkový den ráno a po tréninku.

Upozornění: potravina vhodná pro sportovce. Se sladidly. Výrobek není určen pro děti, kojící a těhotné ženy. Obsahuje zdroj fenylalaninu (nevhodné pro osoby nemocné fenylketonurií). V případě zdravotních problému se poraďte s lékařem. Uchovejte v suchu a při teplotě 15-25°C. Po otevření spotřebujte do 90 dnů.

Nutriční hodnoty Kaged Muscle Re-Kaged 834g – Ledový citrónový dort:

ve 41,7g
Energetická hodnota 140 kcal
Tuky 1 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 1 g
Sacharidy 3 g
Z toho cukry 1 g
Bílkoviny 28 g
Sodík 170 mg
Vápník 140 mg
Draslík 180 mg
Obsah účinných látek
L-glutamin (fermentovaný) 3 g
BetaPower® (betain bezvodý) 1,5 g
kreatin HCl (patentovaný) 1,5 g
Prohydrolase® (směs trávicích enzymů) 280 mg

Ostatní složení:

Triglyceridový prášek se středním řetězcem, přírodní aroma, mořská sůl, žvýkací guma (guarová guma, akáciová guma, xanthanová guma), steviol-glykosidy, sukralóza.

Alergeny:

Může obsahovat mléko, vejce, sóju, ryby, korýše, ořechy a arašídy.

Příchuť Ledový citrónový dort
Kaged Muscle Re-Kaged 834g u nás získáte za akční cenu 999 Kč.

Další produkty z kategorie Gainery

Další produkty od výrobce Kaged Muscle


Top