Husky Proud

Neodolatelný výrobek Husky Proud od značky HUSKY pořídíte tady teď právě téměř zdarma! Akční cena již od 3352 Kč
Cena: 3352 Kč

Přibal si na svoji expedici špičkový spací pytel Proud -30 °C a užij si komfort i za nepřiznivého počasí a nízkých teplot. Výplň a také vnější i vnitřní část tohoto modelu jsme vybavili kombinací velmi kvalitních materiálů, které splňují přísné požadavky na spací pytle do extrémních klimatických podmínek. Na designu jsme spolupracovali s předními návrháři a tak je spacák Proud velmi vydařený kousek. Výhody: Kvalitní náplň ze 7-kanálkového dutého vlákna pro skvělý tepelný komfort. Vysokou odolnost, prodyšnost a izolační vlastnosti zaručí nejkvalitnější materiály na vnitřní i vnější straně. Protiskluzové pásy na zadní části zabraňují sklouzávání spacího pytle z podložky. Součástí standardní výbavy je stahovací límec. Značkový, zateplený dvoucestný zip s pojistkou pro snadnou manipulaci. Další výbava: kapsa na drobnosti, kapsa na polštář, stahování okolo hlavy, krycí léga hlavního zipu.

Náplň 7-kanálkové duté vlákno
Konstrukce třívrstvá
Vnitřní materiál 40D 280T Nylon
Vnější materiál 30D 350T Nylon
Příslušenství kompresní obal, protiskluzové pásy
Hmotnost 2250 g
Doporučená maximální výška osoby 195 cm
Rozměr sbalený 44 x 28 cm
Rozměr 85 x 220 cm

VNITŘNÍ MATERIÁL: 40D 280T Nylon

Velmi jemná, lehká a prodyšná 100% nylonová vlákna, která zároveň dosahují dostatečné pevnosti a pružnosti. Velice účinně proto odolávají proti roztržení či jinému mechanickému poškození. Materiál je vodoodpudivý a je také vhodný do nízkých teplot, neboť má dobré tepelně izolační vlastnosti.

NÁPLŇ: 7-kanálkové duté vlákno

7-kanálkové duté vlákno

Jedná se o dutá, spirálově stočená, syntetická, polyesterová vlákna se sedmi kanálky. Prostřednictvím pružného spletení, pečlivé výroby a správného formování dosahuje materiál bezvadného LOFT efektu neboli schopnosti nasát vzduch a tím izolovat. Pro získání delší životnosti a maximálního účinku jsou vlákna ještě potažena vrstvou silikonu, což upevní jejich vzájemnou polohu a omezuje vzájemné tření. Mezi další výhody patří, že neabsorbují vlhkost, rychle vysychají, jsou vhodná pro alergiky a velmi snadno se udržují.

VNĚJŠÍ MATERIÁL: 30D 350T Nylon

Velmi jemná, lehká a prodyšná 100% nylonová vlákna, která zároveň dosahují dostatečné pevnosti a pružnosti. Velice účinně proto odolávají proti roztržení či jinému mechanickému poškození. Materiál je vodoodpudivý.
Barva černá
Husky Proud u nás získáte za akční cenu 3352 Kč.

Další produkty z kategorie Spacáky

Další produkty od výrobce HUSKY


Top