Husky Kids Magic -12°C červený

Žádaný produkt Husky Kids Magic -12°C červený od oblíbené značky HUSKY jednoduše můžete pořídit tady a teď se slevou! Cena již od 1272 Kč
Cena: 1272 Kč

Spacák Kids Magic -12 °C přináší chytré řešení, jehož zásluhou si tvůj malý cestovatel tenhle model užije po mnoho sezón. Jednoduchým připnutím nebo odepnutím spodního dílu ve tvaru kapsy ho lze totiž zkrátit, nebo prodloužit. V případě kratší verze, která je vhodná pro výšku do cca 125 cm, poslouží odepnutá kapsa jako zateplovací vak na nohy. Delší varianta je bez problému využitelná pro výšku postavy kolem 155 cm. Kids Magic -12 °C je proto ideální pro děti od útlého věku až po dorost na výlety do přírody, vodácké výpravy i treking. Výhody:

Kvalitní náplň ze 1-kanálkového dutého vlákna zajistí nebývalý tepelný komfort
Vysokou odolnost proti nepřízni počasí, prodyšnost a izolační vlastnosti zaručí nejkvalitnější materiál na vnitřní i vnější straně
Součástí standardní výbavy je stahovací límec
Se snadnou manipulaci pomůže podélné zapínání a systém pravého a levého zipu
Celkový komfort doplňuje bohatá výbava: vnější a vnitřní kapsička na drobnosti, stahování okolo hlavy, krycí léga hlavního zipu, reflexní prvky a v případě zkrácené verze i zateplovací vak na nohy.

• Náplň 1-kanálkové duté vlákno
• Konstrukce dvouvrstvá
• Vnitřní materiál 100% Polyester
• Vnější materiál 100% Polyamid
• Příslušenství kompresní obal, odepínatelná spodní část, použitelná také jako vak na nohy, reflexní prvky
• Hmotnost 1280 g
• Doporučená maximální výška dítěte 155/125 cm
• Rozměr sbalený 35×20 cm
• Rozměr 75 x 150/180 cm

Extreme: -12°C

Spodní hranice, extrémní teplota, kde je nebezpečí poškození zdraví podchlazením vztahuje se na normální ženu a na normální podmínky). Tato teplota vyjadřuje bod nebezpečí vedoucí až k smrti.

Limit: 0°C

Spodní hranice, při které uživatel spacího pytle ve skrčené poloze těla, je celkově v tepelné rovnováze a právě nepociťuje chlad (vztahuje se na normálního muže a na normální podmínky).

Comfort: 6°C

Spodní hranice rozsahu komfortu, při které uživatel spacího pytle v uvolněné poloze těla, např. v poloze na zádech je celkově v tepelné rovnováze a nepociťuje chlad (vztaženo na normální ženu a na normální podmínky).


Barva červená
Husky Kids Magic -12°C červený u nás získáte za akční cenu 1272 Kč.

Další produkty z kategorie Spacáky

Další produkty od výrobce HUSKY


Top