Husky Bigless 5

Tento unikátní výrobek Husky Bigless 5 značky HUSKY snadno můžete pořídit tady a teď právě ve slevě. Akční cena od 6792 Kč
Cena: 6792 Kč

Rodinný stan Bigless 5 ti nabídne prostor a pohodlí. Je vhodný pro rodiny s dětmi, party přátel či rybáře na delší pobyty v kempu či přírodě. Součástí je jeden hlavní vchod a uvnitř najdeš velkou předsíň a odepínatelnou ložnici. Tento dvouplášťový samonosný stan s vnější konstrukcí ubytuje pohodlně pět dospělých osob.

Vlastnosti stanu Bigless 5: Stabilitu i v nepříznivém počasí zajistí stabilní samonosná konstrukce se zpevněnými durawrapovými pruty. Konstrukce umožňuje snadnou manipulaci i s již postaveným stanem. Zátěr materiálu vnějšího stanu z Polyurethanu zabraňuje průniku vody. Vysokou odolnost proti vnějším vlivům, prodyšnost a pohodlí zaručují kvalitní materiály, z nichž je stan vyroben. Velkorysá předsíň s pevnou podlážkou a velkými slídovými okny je vhodná k úschově všech nezbytností. V odepínatelné ložnici se bez problémů vzpřímeně postaví dospělý člověk. Komfortní vnitřní prostor pro pět osob a zavazadla.

Rozměry (Š × D × V ) 300 × 400 × 210 cm
Rozměry (sbalený stan) 70 × 25 cm
Hmotnost celková 11,3 kg
Konstrukce douplášťový samostatný stan s vnější konstrukcí
Vodní sloupec tropiko 3000 mm H2O
Vodní sloupec podlážka 5000 mm H2O
Nosné pruty zesílené durawrapové tyče o ø 11 mm
Příslušenství sada ocelových kolíků, opravárenský set
Barva zelená
Husky Bigless 5 u nás získáte za akční cenu 6792 Kč.

Další produkty z kategorie Stany

Další produkty od výrobce HUSKY


Top