Howies Mouth Guards chránič zubů modrá

Tento vynikající výrobek Howies Mouth Guards chránič zubů modrá od odblíbeného výrobce Howies snadno můžete sehnat právě teď opravdu levně. Akční ceny od 55 Kč
Cena: 55 Kč

Hrajte hokej naplno a zároveň bezpečněji s Howies Mouth Guard. Tvarovatelný chránič zubů Mouth Guard Vám totiž zprostředkuje patřičnou ochranu zubů a čelisti. Tvarování chrániče je hotové během několika sekund. Chyťte chránič za popruh, ponořte ho do horké vody, poté se do něj zakousněte na několik vteřin a máte hotovo. Chránič se nechá vytvarovat přesně podle specifik Vašich zubů. V případě, že je specifické vytvarování chrániče příliš těsné, mírně ho zastřihněte z obou dvou konců. Chránič neobsahuje latex ani žádné toxické příměsy. Pro jeho čištění ho opláchněte čistou vodou nebo použijte kartáček na zuby a zubní pastu. S Mouth Guards budete o něco lépe připraveni na tvrdé střety na ledě.

Instrukce pro modelování:
1. Uvařte takové množství vody, aby do něj bylo možné ponořit celý chránič. Vroucí vodu ponechte odstát 30 vteřin, poté ponořte chránič do vody po dobu 35 vteřin. Tvarovaná část chrániče by měla být ponořená celá ve vodě.
2. Po uplynutí 35 vteřin, kdy je chránič celý ponořený ve vodě, ho vyjměte, ihned z něj setřeste zbytek vody a vložte do úst tak, aby zuby horního patra úst rovnoměrně zapadly do chrániče. Chránič by měl být teplý, avšak neměl by Vás pálit.
3. Jakmile budou zuby horního patra v kanálku chrániče rovnoměrně usazené, jemně stiskněte zuby horního a spodního patra úst k sobě, vysajte ústy vodu a vzduch za pomocí přitlačení jazyku proti zadní straně zubů horního patra.
4. Ponechte chránič v ústech po dobu 30 vteřin, poté ho vyjměte z úst a ihned opláchněte studenou vodou.
Barva modrá
Howies Mouth Guards chránič zubů modrá u nás získáte za akční cenu 55 Kč.

Další produkty z kategorie Hokejové chrániče ramen

Další produkty od výrobce Howies


Top