GymBeam Wallmount konstrukce – rozšíření

Tento velmi oblíbený kus GymBeam Wallmount konstrukce - rozšíření originál od výrobce GymBeam snadno naleznete tady teď právě se slevou. Aktuálně v akci za 5899 Kč
Cena: 5899 Kč

Wallmount konstrukce – rozšíření je další funkční část k naší Wallmount konstrukci, která vytvoří větší prostor pro silový trénink celého těla. Je ideální na cvičení s volnými činkami, ale také pro shybování a zavěšení posilovacích systémů. Vyniká svým pevným ocelovým materiálem, odolným nátěrem a vysokou stabilitou.

Wallmount konstrukce – rozšíření nabízí další prostor pro sportovce, kteří chtějí procvičit tělo s volnými vahami nebo vlastní hmotností

Wallmount konstrukce – rozšíření je dalším dílem, který by vám neměl chybět ve výbavě domácího fitka. Jednoduše ho připojíte k Wallmount konstrukci, a tím snadno vytvoříte prostor na cvičení dalším lidem, kteří na sobě chtějí zamakat. Rozšíření je tak nezbytné v případě, že si na kleci vytváříte vlastní kruhový trénink, při kterém střídáte cviky, chcete trénovat s vaší drahou polovičkou nebo si dát crosffitový WOD s partou kamarádů.

Rozšíření je stejně jako posilovací klec vyrobeno z kvalitní pevné oceli a tloušťka každé stěny sloupku konstrukce je 3 mm. Díky tomu dokáže zajistit vysokou stabilitu při cvičení. Aby byla klec co nejvíce univerzální, má sloupec po celé délce děrování, stejně jako je to u Wallmount konstrukce. Ve střední části jsou dírky dokonce ještě hustěji u sebe, a to jen 25 mm (Westside hole spacing). Lépe se tak přizpůsobí výšce každého člověka.

Díky svému provedení je rozšíření ideální pro všechny, kteří rádi cvičí s volnými vahami. Stačí ho připevnit k základní Wallmount konstrukci, umístit na něj J-cup háky, přidat olympijskou tyč s kotouči a můžete ho používat třeba na dřepování. Pokud se rozhodnete rozšíření zkombinovat i s nastavitelnou lavicí, můžete na něm dělat bench-press a další cviky na vrchní část těla. Rozšíření však využijí i sportovci, kteří při cvičení používají jako zátěž především hmotnost vlastního těla.

Konstrukce má v sobě zabudované i 2 hrazdy, které můžete použít při shybech, přitahování kolen ve visu a dalších cvicích. Stejně tak na ni můžete upevnit i závěsný posilovací systém a různé posilovací gumy či expandéry, které vám usnadní cvičení shybů či nabídnou nové možnosti tréninku celého těla. Rozšíření na Wallmount konstrukci má černou barvu nanášenou práškovým vypalováním, díky čemuž má nátěr vysokou kvalitu. I při častém používání tak bude vypadat jako nové. Jde o ideálního pomocníka, kterého využijete při domácím cvičení i tréninku celého těla ve fitku. Stejně tak je ale i nezbytnou součástí crossfitových gymů.

Wallmount konstrukce – rozšíření a jeho výhody

  • multifunkční tréninková pomůcka
  • rozšíří Wallmount konstrukci o další cvičební prostor
  • procvičíte s ním celé tělo
  • je ideální pro trénink doma i ve fitku
  • má pevnou ocelovou konstrukci s 1 nosným sloupkem
  • je maximálně stabilní
  • má nosnost 300 kg
  • díky děrování umožňuje přizpůsobení vaší výšce
  • ideální pro trénink s vlastní vahou i volnými činkami
  • barva na povrchu je nanesena práškovým vypalováním

Obsah balení

Balení obsahuje také spojovací materiál ke složení dané konstrukce (6 hranné šrouby, matice a podložky).

Materiál

Ocel

Vlastnosti Wallmount konstrukce – rozšíření

Vlastnosti
Šířka 113 cm
Hloubka 113 cm
Výška 230 cm
Nosnost 300 kg

Barva vícebarevná
GymBeam Wallmount konstrukce – rozšíření u nás získáte za akční cenu 5899 Kč.

Další produkty z kategorie Posilovací lavice

Další produkty od výrobce GymBeam


Top