GymBeam Posilovací tyč Trap Bar LIFTER

Kvalitní a oblíbený výrobek GymBeam Posilovací tyč Trap Bar LIFTER od známého výrobce GymBeam snadno získáte u nás teď se slevou. Teď za akční cenu 3899 Kč
Cena: 3899 Kč

Posilovací tyč Trap Bar LIFTER je speciální osa určená na trénink mrtvých tahů a dalších komplexních cviků. Má tvar hexagonu, a proto se často označuje i jako hex olympijská osa. Hlavní výhodou je, že při mrtvém tahu umožňuje efektivní zapojení svalů nohou bez prohýbání v zádech a přetěžování jejich spodní části. Podporuje tak správnou techniku cviku.

Posilovací tyč Trap Bar LIFTER – speciální osa na efektivní trénink mrtvých tahů, farmářské chůze a dalších silových cviků

Posilovací tyč Trap Bar LIFTER má unikátní tvar hexagonu, díky čemuž ji můžete znát i pod názvem hex olympijská osa. Využijete ji zejména na trénink mrtvých tahů, které se s ní cvičí následovně. Na tyč si naložíte klasické velké kotouče. Poté se postavíte do středu osy, trochu pokrčíte kolena a rukama ji uchopíte za horní nebo spodní rukojeti. Záda zůstávají v přirozeném zakřivení a hrudník směřuje vpřed. Po hlubokém nádechu do břicha se s osou zvednete. Na rozdíl od klasické osy budete mít těžiště více uprostřed, což vám umožní efektivněji zapojit stehenní svaly a záda držet rovně bez přetěžování bederní páteře. Při provádění mrtvého tahu tak pro vás bude snazší udržet správnou techniku.

Další výhodou je umístění rukojetí ve vyšší pozici, díky čemuž se nemusíte k čince tolik sklánět. To ocení zejména začátečníci a lidé s horší mobilitou. Kratší dráha činky umožňuje také zvednutí vyšší váhy, což často využívají také powerlifteři, kteří tak trénují zejména horní fázi mrtvého tahu. Na této ose však najdete i rukojeti v nižší pozici. Takže si můžete vybrat, které vám více vyhovují.

Tato osa se skvěle hodí i na cvik známý jako farmářská chůze (farmers carry). Po zvednutí naložené tyče do horní polohy a aktivací svalů středu těla s ní začnete chodit. Budete tak účinně posilovat úchop a také paže, břicho a dolní končetiny.

Posilovací tyč Trap Bar LIFTER váží 20 kg a měří celkem 1,42 m. Průměr nakládací části je 50 mm, díky čemuž je vhodná na standardní olympijské kotouče IRON nebo pogumované kotouče. Má maximální nosnost 320 kg, takže si ji můžete pořádně naložit. Pohodlný a pevný úchop pak zajistí rukojeť s průměrem 25 mm a protiskluzovou úpravou. Výhodou je také odolný materiál z ocele. Využití tak najde v každé posilovně.

Posilovací tyč Trap Bar LIFTER a její výhody

 • hex olympijská osa na mrtvé tahy a další silové cviky
 • má tvar hexagonu
 • je vyrobena z odolné ocele
 • umožňuje udržení správné techniky mrtvého tahu
 • má hmotnost 20 kg
 • průměr nakládací části je 50 mm
 • pasují na ni klasické olympijské kotouče
 • unese až 320 kg
 • průměr úchopové části je 25 mm
 • má dvě výšky úchopu
 • je vhodná pro začátečníky i zkušené sportovce

Vlastnosti posilovací tyče Trap Bar LIFTER

Vlastnosti
Hmotnost 20 kg
Délka tyče 142 cm
Průměr nakládací části 50 mm
Průměr úchopové části 25 mm
Maximální nosnost 300 kg

Barva vícebarevná
GymBeam Posilovací tyč Trap Bar LIFTER u nás získáte za akční cenu 3899 Kč.

Další produkty z kategorie Ostatní fitness nářadí

Další produkty od výrobce GymBeam


Top