GymBeam Podložka na cvičení Puzzle Mat

Akční výrobek GymBeam Podložka na cvičení Puzzle Mat od známé značky GymBeam získáte na našich stránkách teď právě skutečně výhodně! Aktuálně v akci za 649 Kč
Cena: 649 Kč

Podložka na cvičení Puzzle Mat je praktické fitness příslušenství, které slouží na ochranu podlahy a zároveň nabízí pohodlný prostor na cvičení. Díky pevnému a odolnému materiálu skvěle tlumí pád závaží, což oceníte zejména při domácích trénincích. V balení se nachází 18 kusů ,,puzzlí“, ze kterých si můžete poskládat plochu na cvičení ve velikosti a tvaru, v jakém potřebujete.

Podložka na cvičení Puzzle Mat – poskládejte si pohodlný a odolný prostor na cvičení a tréninky podle vašich představ

Podložka na cvičení Puzzle Mat je praktickou fitness pomůckou, která efektivně chrání podlahu před poškrábáním, avšak tlumí také pád závaží, což oceníte zejména při domácích trénincích. V jednom balení se nachází až 18 kusů ,,puzzlí“, ze kterých si dokážete rychle a jednoduše poskládat plochu na cvičení ve velikosti a tvaru, v jakém potřebujete. Při cvičení na podložce Puzzle Mat rozhodně oceníte i její příjemný, ale zároveň pevný a odolný materiál. Díky praktické velikosti je Puzzle Mat snadno uskladnitelná. Rozměr jednoho kusu podložky Puzzle Mat je 30 x 30 x 1,2 cm.

Barva vícebarevná
GymBeam Podložka na cvičení Puzzle Mat u nás získáte za akční cenu 649 Kč.

Další produkty z kategorie Podložky na cvičení

Další produkty od výrobce GymBeam


Top