GymBeam L-Karnitin Powder 250 g (VÝPRODEJ)

Kvalitní produkt GymBeam L-Karnitin Powder 250 g (VÝPRODEJ) od výrobce GymBeam jednoduše seženete na našich stránkách ve slevě. Cena od 273 Kč
Cena: 273 Kč

L-Karnitin Powder je 100% L-Karnitin tartrát v práškové podobě bez dalších příměsí nebo konzervantů. Karnitin se v těle podílí na metabolismu a jeho funkcí je zajistit do mitochondrií přenos mastných kyselin. Mitochondrie zajišťují tvorbu energie v lidské buňce.

L-Karnitin Powder – přírodní spalovač tuků v práškové formě bez konzervantů a příměsí

L-Karnitin Powder je zdrojem nejčastější formy karnitinu v práškové podobě. Karnitin je součástí našeho organismu a nachází se v každé buňce, protože je užitečný pro metabolismus. Zajišťuje v buňkách přenos mastných kyselin do mitochondrií. Jde o důležitý úkol, protože mitochondrie pečují o tvorbu energie pro lidskou buňku. L-Karnitin Powder neobsahuje žádné konzervanty a jiné příměsi, jde o výlučně 100% čistý produkt. V jedné dávce přijmete 2 g L-Karnitinu.

L-Karnitin a jeho výhody

  • je populární jako spalovač tuků
  • 100% čistý L-Karnitin tartrát
  • je bez konzervantů
  • je dobře vstřebatelný

Složení

L-Karnitin tartrát (100%).

Dávkování

Smíchejte 1 odměrku (2 g) s 200–250 ml vody. Užívejte 1–2x denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 100 g 2 g
L-Karnitin tartrát 100 g 2 g

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.

Barva vícebarevná
GymBeam L-Karnitin Powder 250 g (VÝPRODEJ) u nás získáte za akční cenu 273 Kč.

Další produkty z kategorie Spalovače tuků

Další produkty od výrobce GymBeam


Top