GymBeam Kruh Pilates Black POUZE černá (VÝPRODEJ)

Tento vynikající kus GymBeam Kruh Pilates Black POUZE černá (VÝPRODEJ) originál od výrobce GymBeam snadno můžete získat u nás právě ve slevě! Akční cena od 208 Kč
Cena: 208 Kč

Kruh Pilates je efektivní cvičební pomůcka, kterou využijete na hloubkové posilování svalů celého těla. Tato pružná obruč se používá zejména na cviky, které jsou známé z pilates. Díky jejímu stlačování nohama nebo rukama budete posilovat hluboko uložené svaly nejen v těchto partiích. Navíc vám pomůže také zpevnit střed těla a záda. Kruh Pilates je tak ideální pomůckou na domácí cvičení.

Kruh Pilates – ideální pomůcka na hloubkové posilování břicha, stehen i paží, se kterou zvládne cvičit každý

Kruh Pilates patří mezi účinné cvičební pomůcky, které se hodí na posilování celého těla. Jedná se o pružnou obruč se dvěma oboustrannými opěrkami pro komfortní používání. Za ty můžete kruh uchopit rukama nebo nohama a začít jej stlačovat. Při tom ucítíte, jak obruč klade odpor, což vás přiměje aktivovat hluboko uložené svaly, které tak budete efektivně posilovat.

S touto pomůckou zvládnete procvičit paže, břicho, záda, hýždě i nohy. Hodí se ale i na efektivní posilování vnitřní strany stehen. To zvládnete například vleže na boku nebo na zádech s pokrčenými koleny. Kruh si umístíte mezi stehna, kterými do něj začnete s výdechem tlačit. Kromě cviků z pilates je vhodný i na jógu a protahování. Můžete s ním vyzkoušet třeba strečink nohou. Lehněte si na záda, zvedněte jednu nohu a chodidlo zapřete do vnitřní opěrky kruhu. Rukama jej pak chyťte za protilehlou bližší opěrku. Poté nohu narovnejte a přitahujte ji pomocí kruhu směrem k hlavě.

Kruh Pilates je ideální na domácí cvičení pro začátečníky i pokročilé. Těm přinese zpestření v tréninku a také novou možnost protažení. Tato pomůcka je navíc lehká a skladná, díky čemuž si ji můžete vzít kamkoliv s sebou a také vám doma nebude překážet.

Kruh Pilates a jeho výhody

  • cvičební pomůcka na posilování
  • pružná obruč, která klade při stisknutí odpor
  • má 2 oboustranné opěrky
  • je lehký a skladný
  • má průměr 38 cm
  • hodí se na jógu a protahování
  • může posílit vnitřní stehna
  • hodí se na trénink paží, zad, břicha i hýždí
  • vhodný pro začátečníky i pokročilé
  • ideální na domácí cvičení

Materiál

NBR, EVA, skleněné vlákno, PP (opěrky).

Rozměry

Rozměry Průměr
Průměr kruhu 38 cm
Tloušťka kruhu 3 cm

Barva černá
GymBeam Kruh Pilates Black POUZE černá (VÝPRODEJ) u nás získáte za akční cenu 208 Kč.

Další produkty z kategorie Ostatní fitness nářadí

Další produkty od výrobce GymBeam


Top