GymBeam Kondiční žebřík Agility 4 m

Kvalitní a velmi žádaný kus GymBeam Kondiční žebřík Agility 4 m od top výrobce GymBeam snadno můžete najít právě zde v akci! Teď v akci 239 Kč
Cena: 239 Kč

Kondiční žebřík Agility je velmi šikovná fitness pomůcka, která slouží na zlepšení vaší vytrvalosti nebo koordinace. Tyto vlastnosti jsou důležité v celé řadě sportů, jako například MMA, fotbal, tenis či hokej. Kondiční žebřík Agility je dlouhý čtyři metry a vyrobený z odolného polypropylenu. Hodí se na různé typy venkovních i vnitřních tréninků.

Kondiční žebřík Agility 4 m – šikovný pomocník při různých typech tréninků

Kondiční žebřík Agility je praktický fitness žebřík s délkou čtyři metry, který je vyrobený z polypropylenu. Díky tomu je velmi odolný a neničí se ani při opakovaném ohýbání. Můžete s ním vykonávat různé typy tréninků venku, ale i ve fitku. Používá se zejména při cvicích na zlepšení vytrvalosti či koordinace. Právě tyto schopnosti jsou důležité během populárních sportů, jako například MMA, fotbal nebo hokej.

Díky koordinačním schopnostem dokážete vykonávat celou řadu pohybů s minimálním úsilím a co nejrychleji, vzhledem k momentální situaci. Jejich rozvoj vám pomůže dosáhnout vašich fitness cílů a zlepšit sportovní výkony.

Kondiční žebřík Agility a jeho výhody:

  • má délku 4 metry
  • slouží na zlepšení koordinace a vytrvalosti
  • je vyrobený z polypropylenu
  • je vhodný na různé typy venkovních i vnitřních tréninků
  • dá se jednoduše poskládat a nezabírá moc místa

Materiál

Vysoce kvalitní polypropylen

Barva vícebarevná
GymBeam Kondiční žebřík Agility 4 m u nás získáte za akční cenu 239 Kč.

Další produkty z kategorie Ostatní fitness nářadí

Další produkty od výrobce GymBeam


Top