GymBeam Klouzavé podložky Core Sliders (VÝPRODEJ)

Oblíbený a akční produkt GymBeam Klouzavé podložky Core Sliders (VÝPRODEJ) originál od výrobce GymBeam snadno můžete najít u nás teď levně! Nabídka od 216 Kč
Cena: 216 Kč

Klouzavé podložky Core Sliders jsou inovativní fitness pomůckou pro vypracování a zpevnění celého těla. Vrchní strana klouzavých podložek je vyrobena z měkké pěny, která zajišťuje komfort, a spodní stranu tvoří podložka s nízkým třením, která skvěle klouže.

Klouzavé podložky Core Sliders – procvičte a vyrýsujte celé tělo pomocí inovativní fitness pomůcky

Klouzavé podložky Core Sliders jsou skvělé fitness pomůcky, které slouží k vypracování a zpevnění celého těla, od břicha, rukou, ramen, zad až po zadek a nohy. Princip cvičení s klouzavými podložkami spočívá v posouvání rukou a nohou po podlaze, přičemž klouzavé podložky vytvářejí odpor proti podlaze. V závislosti na poloze těla se procvičují jednotlivé svalové partie. O komfort během cvičení se postará vrchní strana podložek vyrobená z pohodlné měkké pěny. Klouzání po téměř jakémkoliv povrchu zajišťuje spodní strana podložek vyrobená z ABS plastu s nízkým třením. Průměr jedné klouzavé podložky je 18 cm a v balení se nachází dva kusy klouzavých podložek.


Barva vícebarevná
GymBeam Klouzavé podložky Core Sliders (VÝPRODEJ) u nás získáte za akční cenu 216 Kč.

Další produkty z kategorie Ostatní fitness nářadí

Další produkty od výrobce GymBeam


Top