GymBeam Karnitin TABS 90 tab.

Tento kvalitní a žádaný výrobek GymBeam Karnitin TABS 90 tab. od populárního výrobce GymBeam snadno získáte na našich stránkách ve výprodejové akci. Nyní za akční cenu 239 Kč
Cena: 239 Kč

Karnitin TABS patří mezi nejoblíbenější doplňky na hubnutí. Jeho hlavním úkolem je přenášet tuk do buněčných elektráren v podobě mitochondrií, kde je pak spálený za vzniku energie. Nejlépe funguje v kombinaci se sportovní aktivitou a správně sestaveným jídelníčkem.

Karnitin TABS je funkční doplněk, který pomáhá zefektivnit spalování tuku na energii

Karnitin TABS je účinný doplněk, který používají lidé v případě, že chtějí hubnout a spalovat tuk. Jedná se o látku, která se přirozeně nachází v našem organismu a vyskytuje se i v dobře sestaveném racionálním jídelníčku. Mezi její zdroje patří například drůbeží maso, ryby a mléčné výrobky. Vzhledem k tomu, že se karnitin nachází primárně v živočišných potravinách, mohou z jeho suplementace těžit zejména lidé, kteří je v jídelníčku nemají. Typicky může jít o vegetariány nebo vegany. Koncentrovaná forma doplňku může ovšem vyhovovat i ostatním lidem.

V organismu tato látka plní důležitou roli. Podílí se totiž na přenosu tuku (mastných kyselin) do buněčných elektráren v podobě mitochondrií, kde je spálen na energii. Tu pak můžeme využít pro pohyb, čímž dojde k efektivnějšímu spalování tuku. Pokud chceme tedy z karnitinu vytěžit maximum, je ideální kombinovat ho s pohybovou aktivitou a správně sestaveným jídelníčkem.

Spalovač tuku karnitin je vhodný pro každého, kdo chce zefektivnit spalování podkožního tuku a zhubnout.

Karnitin TABS a jeho výhody

  • populární spalovač tuku
  • obsahuje l-karnitin tartrát
  • ideální pro lidi v dietě, kteří se snaží zhubnout
  • přirozeně se nachází v našem těle
  • podílí se na přenosu tuku do mitochondrií, kde je spálen na energii
  • nejlépe funguje v kombinaci s pohybovou aktivitou
  • je vhodný pro vegetariány a vegany
  • ideální jako doplněk před cvičením

Složení

L-karnitin tartrát, objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza), protihrudkující činidlo (oxid křemičitý, fosforečnan vápenatý, stearan hořečnatý).

Dávkování

Užívejte 2 tablety 1-2krát denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 1 dávka (2 tablety)
L-Karnitin tartrát 2000 mg

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Uchovávejte na suchém místě mimo přímé sluneční záření při pokojové teplotě.

Barva vícebarevná
GymBeam Karnitin TABS 90 tab. u nás získáte za akční cenu 239 Kč.

Další produkty z kategorie Spalovače tuků

Další produkty od výrobce GymBeam


Top