GymBeam BCAALysin 900 300 tab. (VÝPRODEJ)

Unikátní kus GymBeam BCAALysin 900 300 tab. (VÝPRODEJ) od populární značky GymBeam snadno můžete pořídit u nás skutečně výhodně! Aktuálně v akci za 216 Kč
Cena: 216 Kč

BCAA + Lysin 900 obsahuje aminokyseliny s rozvětveným řetězcem v podobě leucinu, isoleucinu, valinu a další základní aminokyselinu lysin. Ty se podílejí na syntéze bílkovin v organismu, a navíc patří mezi esenciální aminokyseliny, což znamená, že si je naše tělo nedokáže samo vyrobit. Proto je nutné jejich pravidelné dodávání stravou nebo pomocí doplňků stravy.

BCAA + Lysin 900 jsou esenciální aminokyseliny, které jsou důležité pro syntézu bílkovin, ve formě praktických kapslí

BCAA + Lysin 900 obsahuje aminokyseliny s rozvětveným řetězcem, a to leucin, isoleucin a valin, které jsou obohaceny o lysin. V jedné denní dávce celkově přijmete 6000 mg BCAA a 3000 mg lysinu. Tyto aminokyseliny plní v organismu řadu významných funkcí a zároveň patří mezi esenciální. To znamená, že si je tělo nedokáže samo vyrobit, a proto je nutný jejich pravidelný příjem z externích zdrojů. To je důležité také z toho důvodu, že jsou základním stavebním prvkem bílkovin, které přispívají k udržení a růstu svalové hmoty.

BCAA obohacená o lysin jsou tak ideální pro všechny sportovce, kteří usilují o co největší podporu regenerace a růstu svalů. Navíc se díky praktické kapslové formě jednoduše užívají.

BCAA + Lysin 900 a jeho výhody

  • obsahuje BCAA obhacená o lysin
  • v jedné denní dávce má 6000 mg BCAA a 3000 mg lysinu
  • podporuje příjem esenciálních aminokyselin
  • je ideální pro sportovce
  • je v praktické kapslové formě
  • snadno se užívá

Složení

L-leucin, lysin HCl, L-isoleucin, L-valin, objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza), protispékavé činidlo (stearan hořečnatý).

Dávkování

Užívejte 5 kapslí 2 krát denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 10 kapslí
L-Leucin 3000 mg
L-Isoleucin 1500 mg
L-Valin 1500 mg
Lysin HCl 3000 mg

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.

Barva vícebarevná
GymBeam BCAALysin 900 300 tab. (VÝPRODEJ) u nás získáte za akční cenu 216 Kč.

Další produkty z kategorie Aminokyseliny

Další produkty od výrobce GymBeam


Top