GymBeam Bandáže na zápěstí Press (VÝPRODEJ)

Oblíbený produkt GymBeam Bandáže na zápěstí Press (VÝPRODEJ) originál od značky GymBeam snadno můžete pořídit tady a teď ve výprodejové akci. Aktuálně v akci za 160 Kč
Cena: 160 Kč

Bandáže na zápěstí Press jsou maximálně odolné bandáže na zápěstí. Efektivně chrání a zpevňují zápěstí během tréninku s těžkými váhami. Zároveň posilují úchop a jsou prevencí před zraněními. Maximální komfort, přizpůsobivost a odolnost zaručuje kombinace bavlny a kaučuku, ze kterého jsou bandáže vyrobeny. Bandáže se zapínají pomocí suchého zipu.

Bandáže na zápěstí Press – maximálně odolné bandáže z bavlny a kaučuku pro ochranu zápěstí a posílení úchopu

Bandáže na zápěstí Press jsou odolné bandáže, které efektivně chrání a zpevňují zápěstí během tréninků s těžkými váhami. Pomáhají také posílit úchop a jsou prevencí před zraněními. Zároveň snižují tlak, který je během tréninku na zápěstí vyvíjen. Jsou vyrobeny z kombinace kvalitní bavlny a kaučuku, která zajišťuje maximální komfort, přizpůsobivost a odolnost. Zároveň tento materiál výborně odvádí pot. Bandáže si můžete jednoduše zapnout pomocí suchého zipu. V balení se nachází 2 kusy bandáží s rozměrem 48 x 8 cm.

Materiál

Bavlna + kaučuk

Barva vícebarevná
GymBeam Bandáže na zápěstí Press (VÝPRODEJ) u nás získáte za akční cenu 160 Kč.

Další produkty z kategorie Fitness opasky

Další produkty od výrobce GymBeam


Top