GymBeam Balanční podložka WoodWork

Oblíbený produkt GymBeam Balanční podložka WoodWork značky GymBeam jednoduše najdete u nás téměř zdarma. Akční ceny od 399 Kč
Cena: 399 Kč

Balanční podložka WoodWork je cvičební pomůcka vyrobená z odolného dřeva. Díky svému fungování pomáhá zlepšovat rovnováhu, stabilizaci, koordinaci, a navíc posiluje i svaly nejen hlubokého stabilizačního systému. Podložka je malá, skladná a dobře přenosná.

Balanční podložka WoodWork – cvičební pomůcka, která pomáhá posílit svaly, zlepšit rovnováhu a koordinaci

Balanční podložka WoodWork je cvičební pomůcka vytvořená z kvalitního a odolného dřeva. Větší díl balanční podložky tvoří placatá deska ve tvaru kruhu. Uprostřed spodní části je umístěna část malé koule, která umožňuje balancovat. Tím, jak se člověk snaží dostat přenášením váhy placatou desku do vodorovné polohy, zlepšuje svou koordinaci a také rovnováhu. Tento způsob cvičení navíc pomáhá posilovat svaly nejen hlubokého stabilizačního systému. Skvěle tak může sloužit jako rehabilitační pomůcka. Nově získané dovednosti však člověk uplatní i u mnoha dalších sportů, jako je například jízda na skateboardu či surfování.

Balanční podložka WoodWorkváží 1800 g a má rozměry 39,5 x 1,5 cm. Díky tomu je velmi skladná a snadno se přenáší. Pokud se chcete i doma udržovat ve formě, pak by vám rozhodně neměla chybět ve výbavě. Cvičit na ní mohou muži, ženy i děti.

Balanční podložka WoodWork a její výhody

  • je cvičební a rehabilitační pomůcka
  • nosnost 200 kg
  • je vyrobená z kvalitního a odolného dřeva
  • pomáhá zlepšit rovnováhu a koordinaci
  • posiluje svaly nejen hlubokého stabilizačního systému
  • má rozměry 39,5 x 1,5 cm a váží 1800 g
  • cvičit na ní mohou muži, ženy i děti

Barva vícebarevná
GymBeam Balanční podložka WoodWork u nás získáte za akční cenu 399 Kč.

Další produkty z kategorie Balanční podložky

Další produkty od výrobce GymBeam


Top