Gumotex Thaya SET – 4

Tento unikátní výrobek Gumotex Thaya SET - 4 od známého výrobce Gumotex seženete právě nyní levně. V akci od 49100 Kč
Cena: 49100 Kč

Gumotex Thaya revoluční kayak ve speciálním setu. V ceně: kajak Gumotex Thaya + 2x TNP Wolferine 706.2 + 2x vesta Palm Kaikoura + pumpa Bravo 4L + obal na mobil EG + obal na loď + sada lepení!!! Revoluční nafukovací kajak THAYA využívající spojení jedinečného materiálu NITRILON® a technologie Dropstitch*, se vyznačuje výbornou stabilitou, tuhostí a ovladatelností. Unikátní spojení nafukovacích válců a moderní technologie Dropstich*, tvoří universální kombinaci, která maximalizuje pohodlí uživatele a zlepšuje jízdní vlastnosti lodě. Dalšími charakteristickými vlastnostmi kajaku THAYA jsou nízká hmotnost a výborná sbalitelnost. Je vhodný pro rekreaci na jezerech a řekách do WW2. Přídavná přední paluba (volitelné příslušenství) chrání před přelitím vody přes špici a tím zvyšuje uživatelský komfort při jízdě, např. na moři. Lze jej použít ve verzi pro 1, 2 dospělé nebo 2 dospělé + 1 dítě.

*Technologie Dropstitch je založena na spojení vrchní a spodní vrstvy tkaniny tisíci polyesterovými vlákny. Tuto tkaninu, opatřenou vzduchotěsným nánosem, z obou stran chráníme odolným materiálem NITRILON®. Zásluhou/díky tisícům vláken držících dvě vrstvy pospolu, je možné tyto výrobky nafouknout na velmi vysoký tlak, díky čemuž získávají pevnost přibližující se tuhosti pevných materiálů, a to při stejné sbalitelnosti jako naše stávající čluny.

Kajak Thaya je dodáván se dvěma sedačkami. Třetí sedačku a přídavnou přední palubu je možné koupit zvlášť jako příslušenství.

Technická data:

• Délka (cm) 410
• Šířka (cm) 89
• Hmotnost (kg) 17,5
• Max. nosnost (kg) 230
• Materiál NITRILON®
• Typ pádla Kajakové
• Max. počet osob 2 dospělí + 1 dítě
• Počet vzduchových komor 3+2 / 4 / 6+2
• Rozměry při sbalení (cm) 63 x 40 x 26
• Max. provozní tlak (Mpa / Bar / PSI) 0,02/0,2/3,0 ; 0,05/0,5/7,2
• Rozměry kartonu 70 × 47,5 × 32

Výbava lodi:

Posuvná přední a zadní opěrka nohou (pro úpravu na jednomístnou verzi)
Komfortní nafukovací sedačka z drop-stitch materiálu
Madlo na přídi i zádi pro snadnou manipulaci
Bezpečnostní lana na přídi a zádi
Úchyt pro směrovou ploutev
Směrová ploutev
Push-push ventily
Přetlakový ventil ve dně lodi
Lepící souprava
Vodotěsný transportní vak 80l

Pozor : Velikosti pádel a vest nám napište do poznámky při dokončování objednávky. Pokud si nevíte rady napište nám váhu a výšku uživatelů a my vybereme správné velikosti za vás. Pádla 200-235 cm po 5ti cm, R60 , černé nebo červené. Velikosti vest : XS/S,M/L, XL/XXL Barvy červenáa modrá. Velikosti termoprádla XS-XXXL.
Barva Červená
Gumotex Thaya SET – 4 u nás získáte za akční cenu 49100 Kč.

Další produkty z kategorie Čluny

Další produkty od výrobce Gumotex


Top