Gumotex Safari 330 SET 3

Výjimečný a žádaný produkt Gumotex Safari 330 SET 3 pocházející od značky Gumotex najdete tady opravdu výhodně. Nabídka od 29190 Kč
Cena: 29190 Kč

V ceně: Gumotex Safari 330 + pádlo Galasport 2díl. + vesta NRS + transportní obal + obal na mobil EG + pumpa Bravo 4L s manometrem + sada lepení!!! Kajak SAFARI 330 se samovylévacím dnem – při zalití kajaku v peřejích voda sama vytéká dvěma řadami otvorů vyseknutých ve dně. Trup kajaku je vyztužen sedačkou a opěrkou nohou, které také zpevňují kajak proti bočním tlakům vody. Součástí standardní výbavy kajaku je vodotěsný transportní vak o objemu 70 l s ramenními popruhy a při plavbě výborně poslouží k bezpečnému uložení vašich věcí. Během plavby může být vak upevněn pod pružnými lany na zádi kajaku.

Délka 330 cm, šířka 80 cm.

Výbava lodě:

samovylévací dno s výtokem po obou stranách
sedačka s opěrkou zad
posuvná opěrka nohou
stehenní popruhy
pružná lana na přídi i na zádi pro uložení bagáže
Twist ventilky
push-push ventily
bezpečnostní úchyty na přídi a zádi
úchyt pro směrovou ploutev
směrová ploutev
vodotěsný přepravní vak 70 l

Všechny čluny od Gumotexu jsou vyráběny s použitím moderních technologií a materiálů, aby splnily náročné požadavky vodáků. Gumotex nabízí širokou škálu výrobků pro vodní sporty, od nafukovacích lodí pro rodinné výlety až po kajaky pro adrenalinové zážitky. Tyto výrobky jsou vyrobeny s použitím vysokokvalitních materiálů, včetně NITRILON® kompozitního materiálu, který zajišťuje vysokou odolnost a dlouhou životnost. Díky svému inovativnímu designu jsou čluny Gumotexu snadno přenosné, skladovatelné a snadno se s nimi manipuluje, což činí z člunů Gumotexu ideální volbu pro vodáky, kteří cestují po celém světě. Kromě toho, všechny čluny jsou pečlivě navrženy a testovány, aby splnily nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti.

Výběr správného člunu pro vaše potřeby je klíčovým krokem k úspěšnému vodáckému zážitku. Pokud hledáte člun pro rekreační plavby na klidné vodě, může být ideální volbou Swing 1 nebo Twist 1, které nabízejí snadné ovládání a stabilitu. Pro zkušenější vodáky a vodácké závody jsou k dispozici modely jako Thaya, Pulsar nebo Rush, které nabízejí vysokou rychlost a obratnost. Pro rodinné výlety na jezeře nebo na moři může být ideální volbou Colorado 450 nebo Ruby XL, které nabízejí dostatek prostoru pro celou rodinu. Pokud hledáte nafukovací člun pro rybolov, může být Halibut, Ruby XL, nebo Alfonso tou správnou volbou.

Všechny čluny od Gumotexu nabízejí vysokou kvalitu, odolnost a snadnou manipulaci. Pokud hledáte vodácký člun, který splní vaše požadavky a poskytne vám bezpečný a zábavný zážitek na vodě, můžete se spolehnout na výrobky od Gumotexu.

Velikost pádla : 200- 230 cm po 5 cm. Napište nám do poznámky požadovanou délku pádla. Vesta : S/M, L/XL, XXL a barvy červená,modrá, lime
Barva Červená
Gumotex Safari 330 SET 3 u nás získáte za akční cenu 29190 Kč.

Další produkty z kategorie Čluny

Další produkty od výrobce Gumotex


Top