Gravity Thunder 22/23

Velmi žádaný kus Gravity Thunder 22/23 originál od výrobce Gravity můžete sehnat zde teď právě za výhodnou cenu. Právě teď jen za 4966 Kč
Cena: 4966 Kč

Dámský model parkového prkna v CamRock prohnutí, které kombinuje to nejlepší z camberu a rockeru. Thunder s měkkým flexem umožňuje velmi rychle si podmanit bedýnky a raily. Biaxiální laminát společně s dřevěným jádrem zajišťuje pevnost, odolnost a celkově snižuje hmotnost desky. • Camrock prohnutí – kombinuje to nejlepší z camberu a rockeru v jednom. Cam-Rock zmírňuje tlak kontaktních míst na špičce a patce, čímž umožňuje volnější jízdu jako rocker. Camber zóny, které jsou situovány pod vázáním, zajistí vyšší kontrolu při jízdě po hraně a dostatečně velký pop.

• Twin-Tip – esence tvaru parkových prken. Stejná vzdálenost od špičky i patky umožní jízdu v přirozeném i opačném směru.

• Poplar Woodcore – tradiční dřevěné topolové jádro dodává snowboardům tuhost při zachování nízké hmotnosti

• Biaxiální laminace (0°/90°) – nejčastěji používaný způsob laminace dodává snowboardu kvalitní pop a lehkou torzní flex. Díky tomu prkno lehce zatáčí a užijete si s ním spoustu zábavy na sjezdovkách i ve snowparku.

• Urethane Sidewall – 360° polyuretanový sidewall chrání hranu a bok jádra před poškozením, lépe přenáší energie z hrany na hrany a tlumí vibrace lépe než tradiční ABS sidewally.

• Micro Inserts – inzerty jsou umístěny v pozici 4 × 2 cm. Oproti běžným inzertům (4 × 4 cm) umožňují přesnější nastavení šířky rozkročení (stance).

• Prewaxed Base – všechny naše snowboardy jsou již z výroby navoskované a nachystané pro okamžité použití.
Barva Růžová
Gravity Thunder 22/23 u nás získáte za akční cenu 4966 Kč.

Další produkty z kategorie Uncategorized

Další produkty od výrobce Gravity


Top