Goldfield Turbo Protostrol 60 kaps.

Tento unikátní výrobek Goldfield Turbo Protostrol 60 kaps. od společnosti Goldfield získáte u nás nyní za výprodejovou cenu! Teď v akci 1599 Kč
Cena: 1599 Kč

Turbo Protostrol jsou účinné kapsle, které používají kulturisté a siloví sportovci jako bezpečnou náhradu anabolických steroidů. Ve složení tak najdete směs Phenacrosinol, kyselinu pantoténovou (vitamín B5), chrom a zinek, který přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi.

Turbo Protostrol – náhrada steroidů, která přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi

Turbo Protostrol je komplexní doplněk oblíbený zejména mezi kulturisty a silovými sportovci, kteří usilují o zlepšení výkonů a svalový růst. Ve složení najdete účinnou směs Phenacrosinol, která se řadí mezi nejúčinnější náhrady anabolických steroidů. Je tvořena výtažkem z hořčice seté (Sinapis alba), kelpu (Ascophyllum nodosum) či skořice (Cinnamomum verum), která se běžně přidává například do spalovačů tuku. Kromě toho však kapsle obsahují také vitamín B5 (kyselina pantoténová), který přispívá ke správné látkové přeměně důležité pro tvorbu energie, správné syntéze a látkové přeměně steroidních hormonů, vitamínu D i některých neurotransmiterů. V neposlední řadě má však také vliv na snížení únavy a vyčerpání.

Ve složení však nechybí ani dvě minerální látky, a to konkrétně zinek a chrom, které mají v doplňku také svou funkci. Chrom přispívá ke správné látkové přeměně makronutrientů a udržení normální hladiny glukózy v krvi. Zinek má pak vliv na reprodukční a kognitivní funkce, syntézu bílkovin, udržení zdravých kostí, fungování imunity, a navíc pomáhá udržet normální hladinu testosteronu v krvi. I tato schopnost pak zvyšuje jeho popularitu u mužů.

Turbo Protostrol a jeho výhody

  • obsahuje účinnou směs Phenacrosinol, vitamín B5, chrom a zinek
  • používá se jako náhrada anabolických steroidů
  • je populární mezi sportovci, kteří usilují o zvýšení výkonu a svalový růst
  • má vliv na udržení normální hladiny testosteronu v krvi
  • přispívá k látkové přeměně steroidních hormonů, vitamínu D a některých neurotransmiterů
  • ovlivňuje reprodukční funkce
  • pomáhá snížit únavu a vyčerpání
  • je v praktické kapslové formě

Složení

Komplex vitálně důležitých látek (trans-3-fenyl-2-propen extrakt, glukózový para-hydroxybenzyl a allylisothiokyanát ze sinapis-albis a skořice, Ascophyllum nodosum, oxid křemičitý, stabilizátor (kyselina alginová)), hovězí želatinové tobolky (barvivo: oxid titaničitý), protispékavá látka (oxid křemičitý), citrát zinečnatý, turbo komplex (komplex kyseliny alginové s fosforem, astaxantin, piperin a kapsaicin), komplex potence (catuaba, muira-puama, ashwagandha), kyselina pantothenová, chlorid chromitý.

Dávkování

Denně užívejte 1 kapsli k snídani a 1 kapsli k večeři. V tréninkové dny užívejte 1 kapsli k snídani a 1 kapsli 30 minut před tréninkem.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 1 kapsle
Energetická hodnota 25 kJ / 0,8 kcal
Bílkoviny 130 mg
Sacharidy 40 mg
Tuky 15 mg
Turbo komplex 36 mg
Komplex potence 12 mg
Kyselina pantoténová 9 mg
Zinek 10 mg
Chrom 60 μg
Komplex vitálně důležitých látek 150 mg

Upozornění

Tento produkt je určen pro zdravé dospělé osoby. Pokud užíváte jakékoliv léky, o užívání tohoto produktu se poraďte se svým ošetřujícím lékařem. Nepoužívejte pokud jste těhotná, chcete otěhotnět nebo kojíte. Přestaňte užívat nebo se poraďte se svým lékařem, pokud na sobě zpozorujete vedlejší účinky. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Určeno pro zvláštní výživu. Není určeno pro děti! Neobsahuje látky dopingového charakteru.

Skladujte na suchém a chladném místě, mimo dosah slunečního záření, pečlivě uzavřené! Skladujte mimo dosah malých dětí. Výrobce, dovozce a distributor neodpovídají za škody způsobené nevhodným užíváním nebo skladováním. Produkt byl zpracován v přístrojích, kde mohlo být zpracováno mléko, sója, vajíčka, korýši, ořechy, arašídy.

Barva vícebarevná
Goldfield Turbo Protostrol 60 kaps. u nás získáte za akční cenu 1599 Kč.

Další produkty z kategorie Anabolizéry a NO doplňky

Další produkty od výrobce Goldfield


Top