Golden Natur Exclusive Arginincitrulin 100 kapslí (VÝPRODEJ)

Žádaný kus Golden Natur Exclusive Arginincitrulin 100 kapslí (VÝPRODEJ) originál od značky Golden Natur seženete na našich stránkách teď právě ve výprodejové akci! Cena od 319 Kč
Cena: 319 Kč

L-arginin náleží mezi semiesenciální aminokyseliny. To znamená, že si ho tělo v určitých případech nedokáže vyrobit v dostatečném množství samo.

L-arginin náleží mezi semiesenciální aminokyseliny. To znamená, že si ho tělo v určitých případech nedokáže vyrobit v dostatečném množství samo. Může tomu tak být v období růstu, ve stáří nebo při větší fyzické zátěži. Získáváme ho ze stravy, a to především z živočišných produktů jako je hovězí maso, drůbež, mořské plody, vejce a mléko nebo výrobky z něj. Nalezneme ho ovšem i v několika rostlinných zdrojích. Jsou to například ořechy, dýňová semínka, sója nebo kakaové boby.

Arginin má v organismu důležité funkce. Je nezbytný pro produkci tzv. oxidu dusnatého (NO). To je molekula, díky které si mohou všechny buňky navzájem vyměňovat informace. Dále NO zajišťuje rozšiřování cév, lepší regulaci průtoku krve řečištěm a zdravou hladinu krevního tlaku. K tomu arginin navíc podporuje obranné systémy těla a náležitou funkci centrální nervové soustavy.

L-citrulin je další druh aminokyseliny, která je některými svými vlastnostmi podobná argininu, ovšem v jistých ohledech se liší. Citrulin se v největším množství nachází v melounu. V těle pak vzniká přirozeně jako vedlejší produkt při enzymatické přeměně argininu na oxid dusnatý. Je významnou součástí tzv. močovinového cyklu, jež napomáhá organismu se zbavit škodlivých látek. Stejně jako arginin podporuje vasodilataci (rozšíření cév) a průtok krve.

Citrulin ve větších dávkách dokáže zvýšit úroveň samotného argininu v krvi, a tím zlepšit produkci oxidu dusnatého. Vzhledem k tomu, že se citrulin na arginin postupně rozkládá, jeho schopnosti pocítíme později, avšak jeho hladina bude vyšší po delší dobu. Z tohoto důvodu je kombinace argininu a citrulinu vhodná pro zajištění okamžitého fungování, ale zároveň také pro dlouhodobější efekt.

SLOŽENÍ:

obsahuje: L-Arginin HCL, L-Citruline Malate 2:1, transparentní rostlinná (HPMC) tobolka.

DÁVKOVÁNÍ:

Užívejte 2-4 kapsle 1x denně, zapít dostatečným množstvím tekutiny.

Aminokyselinové spektrum

v 1 kapsli v 1 dávce 2 kapsle
L-arginin hydrochlorid 350 mg 700 mg

Ostatní a speciální doplňky

v 1 kapsli v 1 dávce 2 kapsle
Citrulin Malate 350 mg 700 mg

Barva vícebarevná
Golden Natur Exclusive Arginincitrulin 100 kapslí (VÝPRODEJ) u nás získáte za akční cenu 319 Kč.

Další produkty z kategorie Aminokyseliny

Další produkty od výrobce Golden Natur


Top