Globber Scooter NL 205 White – Pink dětská koloběžka

Akční kus Globber Scooter NL 205 White - Pink dětská koloběžka s osvědčenou značkou Globber Scooter najdete nyní za výhodnou cenu. Cena od 2400 Kč
Cena: 2400 Kč

Koloběžka s velkými koly pro děti ve věku 8+ má 205 mm PU odlévané kola namontovaná na ložiskách ABEC 7 a zabudované přední odpružení pro maximální pohodlí a tlumení nárazů na všech površích chodníku.
Koloběžka pro děti NL 205 je skládací koloběžka, která je dodávána s naším patentovaným skládacím systémem, který koloběžku transformuje do samostatného nebo složeného režimu pro pohodlí a snadné skladování.
Skládací dvojkolečková koloběžka je nastavitelná koloběžka s výškově nastavitelnou, širokou, zakřivenou hliníkovou tyčí T, výškově nastavitelnou do 3 stupňů, skládacími řídítky s ergonomickými úchopy TPR a protiskluzovou svorkou pro větší pohodlí a stabilitu.
Koloběžka pro děti je navržena s robustní hliníkovou podlahou s protiskluzovou páskou a stojanem s nosností do 100 kg a mimořádně dlouhá kovová zadní brzda zajišťuje silnou účinnost a bezpečnou jízdu na všech površích!
Průměr kol 205 mm
Globber Scooter NL 205 White – Pink dětská koloběžka u nás získáte za akční cenu 2400 Kč.

Další produkty z kategorie Koloběžky

Další produkty od výrobce Globber Scooter


Top