Globber Scooter NL 205 Teal dětská koloběžka

Levný kus Globber Scooter NL 205 Teal dětská koloběžka originál od výrobce Globber Scooter snadno naleznete tady teď právě se slevou! Právě teď jen za 2400 Kč
Cena: 2400 Kč

Koloběžka s velkými koly pro děti ve věku 8+ má 205 mm PU odlévané kola namontovaná na ložiskách ABEC 7 a zabudované přední odpružení pro maximální pohodlí a tlumení nárazů na všech površích chodníku.
Koloběžka pro děti NL 205 je skládací koloběžka, která je dodávána s naším patentovaným skládacím systémem, který koloběžku transformuje do samostatného nebo složeného režimu pro pohodlí a snadné skladování.
Skládací dvojkolečková koloběžka je nastavitelná koloběžka s výškově nastavitelnou, širokou, zakřivenou hliníkovou tyčí T, výškově nastavitelnou do 3 stupňů, skládacími řídítky s ergonomickými úchopy TPR a protiskluzovou svorkou pro větší pohodlí a stabilitu.
Koloběžka pro děti je navržena s robustní hliníkovou podlahou s protiskluzovou páskou a stojanem s nosností do 100 kg a mimořádně dlouhá kovová zadní brzda zajišťuje silnou účinnost a bezpečnou jízdu na všech površích!
Průměr kol 205 mm
Globber Scooter NL 205 Teal dětská koloběžka u nás získáte za akční cenu 2400 Kč.

Další produkty z kategorie Koloběžky

Další produkty od výrobce Globber Scooter


Top