Globber Scooter Junior Foldable lights ECO – Berry dětská koloběžka

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Globber Scooter Junior Foldable lights ECO - Berry dětská koloběžka originál od značky Globber Scooter jednoduše seženete u nás nyní opravdu levně. Cena od 1920 Kč
Cena: 1920 Kč

Zelenější svět na kolech: SKLÁDACÍ LIGHTS JUNIOR ECO LOGIC pomáhá rodinám po celém světě žít a dýchat ekologické hodnoty a volby. Je vyroben ze 60% plastu Global Recycled Standard a biologicky odbouratelné pšeničné slámy*.
3-kolová ekologická koloběžka pro batolata s patentovaným zámkem řízení a skládacími systémy a nastavitelnou T-tyčí pro děti od dvou let, JUNIOR SKLÁDACÍ LIGHTS ECO LOGIC má stejnou strukturální integritu jako ikonický originál, ale používá více ekologických materiálů.
SKLÁDACÍ LIGHTS ECO LOGIC JUNIOR, navržené s ohledem na zábavu, jsou vybaveny i bezbateriovými podsvícenými kolečky, která fungují na obnovitelné kinetické energii vašeho dítěte – čím rychleji jdou, tím jasněji svítí!
Užijte si chvíle jízdy přátelské k planetě!
SKLÁDACÍ LIGHTS ECO LOGIC JUNIOR jsou vyrobeny ze 60% plastu GRS a biologicky odbouratelné pšeničné slámy*.
GRS je mezinárodní protokol, který ověřuje recyklovaný obsah ve finálních produktech. Používání plastů GRS šetří tuny odpadu ze skládek a zmírňuje vliv výroby na životní prostředí.
Pšeničná sláma je bioplast, který je 100% obnovitelný. Použití pšeničné slámy odvádí z toku odpadu, je biologicky odbouratelné a napomáhá rozkladu jiných plastů.
Vyberte Globber. Vyberte si zelenější!
Patentovaný skládací systém
Vybaveno patentovaným skládacím systémem, jednoduše přenášejte a kompaktně skladujte své JUNIOR SKLÁDACÍ LIGHTS ECO LOGIC! Navíc bez námahy složte tuto 3-kolovou ekologickou koloběžku pro batolata do režimu vozíku, abyste se vy nebo vaše batole mohli po zábavném dni na koloběžce vrátit domů.
3-výškově nastavitelná T-tyč
Batolata mohou pohodlně jezdit na 3-kolové jízdě přizpůsobené právě pro ně – JUNIOR SKLÁDACÍ LIGHTS ECO LOGIC jsou vybaveny 3-výškově nastavitelnou hliníkovou T tyčí (54 cm, 61 cm nebo 68 cm) pro pohodlný zážitek z jízdy.
Patentovaný systém zámku řízení
Naučte tyto malé nožky balancovat na ekologické koloběžce tempem vašeho dítěte. SKLÁDACÍ LIGHTS JUNIOR ECO LOGIC má patentovaný systém zámku řízení exkluzivní pro Globber: Přední kola jsou upevněna ve vertikálním pohybu sem a tam, což umožňuje vašemu dítěti procvičit si rovnováhu a získat jistotu při jízdě na kole. Když jsou připraveny k jízdě, jednoduše uvolněte tlačítko zámku řízení, aby mohli začít otáčet volantem a jezdit sami!
Odolná nášlapná plocha na koloběžku
SKLÁDACÍ LIGHTS ECO LOGIC JUNIOR jsou vybaveny širokou a nízkou protiskluzovou plošinou, aby si mohli u koloběžky snadno umístit obě nohy, a jsou dostatečně odolné na to, aby zvládly touhu malých po koloběžce celý den, každý den!
Bezbateriová LED podsvícená kolečka
Bavte se s barvami a světly, když budete jezdit po příjezdové cestě! SKLÁDACÍ LIGHTS ECO LOGIC JUNIOR se dodává s LED podsvícenými předními koly, která blikají na bílo, abyste si mohli celý den užívat skvělou jízdu. Díky dynamo osvětlení nejsou nikdy zapotřebí žádné baterie – běží čistě na obnovitelnou kinetickou energii, což znamená, že je zcela bez baterií!
Vlastnosti produktu
3-kolová eko koloběžka pro batolata, která je dodávána s propracovanou 3-výškově nastavitelnou T-bar tyčí s pohodlnými TPR úchyty, aby se vešly menší děti ve věku 2+ (54 cm, 61 cm a 68 cm od země)
Vyrobeno z 60 % plastu GRS a biologicky odbouratelné pšeničné slámy* jako udržitelná volba pro rodiny.
Super nízká vyztužená konstrukce se širokou protiskluzovou kompozitní deskou, která unese až 50 kg.
Její extra dlouhá a široká kompozitní brzda zajišťuje účinnost a dlouhou životnost kola.
Patentovaný systém skládání s bezpečným tlačítkem, které složí eko koloběžku .
Patentované tlačítko zámku řízení, které fixuje systém řízení dvou předních kol tak, aby se pohybovaly pouze dopředu a dozadu, což pomáhá dětem naučit se udržovat rovnováhu. Odemkněte tlačítko, abyste umožnili jízdu se sklonem k řízení.
Vysoce kvalitní 80 mm PU-lité zadní kolo s vysokým odrazem a bezbateriová LED 121 mm přední PU-litá kola, která bíle blikají, namontovaná na ložiskách ABEC 5.
Věk: 2+
Průměr kol 121 mm
Globber Scooter Junior Foldable lights ECO – Berry dětská koloběžka u nás získáte za akční cenu 1920 Kč.

Další produkty z kategorie Koloběžky

Další produkty od výrobce Globber Scooter


Top