Globber Scooter Go Up Foldable Plus Sky Pink koloběžka

Tento kvalitní a levný produkt Globber Scooter Go Up Foldable Plus Sky Pink koloběžka od populárního výrobce Globber Scooter pořídíte zrovna ve výprodejové akci. Ceny od 2160 Kč
Cena: 2160 Kč

Vše v jednom – koloběžka pro batolata se sedadlem s patentovaným, přizpůsobivým designem se mění z režimu pro děti na jízdu v sedě s rukojetí pro rodiče, odrážedlo a koloběžku. Režimy jízdy na odrážedle a v sedě s rodičovskou rukojetí jsou určeny pro děti ve věku 15 – 36 měsíců a režim koloběžky pro děti ve věku 3 – 7 let.
GO • UP FOLDABLE PLUS koloběžka se sedadlem má odnímatelnou opěrku nohou se snadno odšroubovatelným knoflíkem pro bezpečnou a pohodlnou jízdu na koloběžce v jízdním režimu.
Snadno transformujte svoji koloběžku GO • UP FOLDABLE PLUS se sedadlem a přepínejte mezi různými režimy kdykoli, a to díky našemu 100% designu bez použití nářadí.
Naše koloběžka s měkkým sedadlem TPR, které je také nastavitelné pomocí bočního knoflíku ve 2 výškách bez použití nářadí a koloběžka kde lze výšku T-řídítek nastavit ve 3 výškách.
Koloběžka GO • UP FOLDABLE PLUS se sedadlem se změní na bezpečnou skládací koloběžku pro děti, která je dodávána s naším patentovaným skládacím systémem se snadno použitelným bočním tlačítkem na straně koloběžky pro děti.
Koloběžka pro děti je vyrobena z velmi nízké kovové vyztužené konstrukce, která unese až 50 kg a dodává se s širokou, protiskluzovou kompozitní podložkou bezpečné koloběžkování
Proč kupovat 3 produkty, pokud je můžete mít v jednom?
Maximální zatížení sedadla pro jízdu v sedě s rodičovskou rukojetí a odrážedla – 20kg
Maximální zatížení koloběžky – 50kg
Průměr kol 121 mm
Globber Scooter Go Up Foldable Plus Sky Pink koloběžka u nás získáte za akční cenu 2160 Kč.

Další produkty z kategorie Koloběžky

Další produkty od výrobce Globber Scooter


Top