Globber Scooter Go Up Foldable Plus Lights Mint koloběžka

Designový produkt Globber Scooter Go Up Foldable Plus Lights Mint koloběžka od kvalitní značky Globber Scooter můžete získat nyní levně. Akční cena od 2280 Kč
Cena: 2280 Kč

Vše v jednom – koloběžka pro batolata se sedadlem s patentovaným, přizpůsobivým designem se mění z režimu pro děti na jízdu vsedě s rukojetí pro rodiče, odrážedlo a koloběžku. Režimy jízdy na odrážedle a v sedě s rodičovskou rukojetí jsou určeny pro děti ve věku 15 – 36 měsíců a režim koloběžky pro děti ve věku 3 – 7 let.
GO • UP FOLDABLE PLUS LIGHTS koloběžka se sedadlem má odnímatelnou opěrku nohou se snadno odšroubovatelným knoflíkem pro bezpečnou a pohodlnou jízdu na koloběžce v jízdním režimu.
Snadno transformujte svoji koloběžku GO • UP FOLDABLE PLUS LIGHTS se sedadlem a přepínejte mezi různými režimy kdykoli, a to díky našemu 100% designu bez použití nářadí.
Naše koloběžka s měkkým sedadlem TPR, které je také nastavitelné pomocí bočního knoflíku ve 2 výškách bez použití nářadí a koloběžka kde lze výšku T-řídítek nastavit ve 3 výškách.
Koloběžka GO • UP FOLDABLE PLUS LIGHTS se sedadlem se změní na bezpečnou skládací koloběžku pro děti, která je dodávána s naším patentovaným skládacím systémem se snadno použitelným bočním tlačítkem na straně koloběžky pro děti.
GO • UP FOLDABLE PLUS LIGHTS svítící koloběžka se sedadlem pro batolata má dvě vysoce kvalitní a vysoce odrazová 121 mm přední kolečka koloběžky PU bez odbití baterie, která blikají červenou, zelenou a modrou barvou. Čím rychleji bude vaše dítě jezdit na našem skútru, tím jasněji budou kola blikat!
Koloběžka pro děti je vyrobena z velmi nízké kovové vyztužené konstrukce, která unese až 50 kg a dodává se s širokou, protiskluzovou kompozitní podložkou bezpečné koloběžkování
Proč kupovat 3 produkty, pokud je můžete mít v jednom?
Maximální zatížení sedadla pro jízdu v sedě s rodičovskou rukojetí a odrážedla – 20kg
Maximální zatížení koloběžky – 50kg
Průměr kol 121 mm
Globber Scooter Go Up Foldable Plus Lights Mint koloběžka u nás získáte za akční cenu 2280 Kč.

Další produkty z kategorie Koloběžky

Další produkty od výrobce Globber Scooter


Top