Globber Scooter GO UP Deluxe Play Lights – Pastel Blue dětská koloběžka

Ve slevě tento kus Globber Scooter GO UP Deluxe Play Lights - Pastel Blue dětská koloběžka od populární značky Globber Scooter snadno najdete tady teď v akci! Nabídky od 2880 Kč
Cena: 2880 Kč

Dětská koloběžka se sedátkem GO•UP DELUXE PLAY LIGHTS je pro děti od 15 měsíců do 6 let. Od 15 měsíců v režimu asistovaného nosiče, do 36 měsíců v autonomním balančním kole, od 3 let do 6 v režimu koloběžky.
Inovace GLOBBER: montáž a změna režimu bez nářadí. Jednoduše jej proměňte pomocí jednoduchých tlačítek.
GO•UP DELUXE PLAY LIGHTS má velké, protiskluzové, pohodlné sedátko. Sedátko se nastavuje do 3 výšek (27 až 31 cm) bez nářadí, aby se co nejlépe přizpůsobilo růstu dítěte.
Vybaven svítícími koly a svítícím klaksonem pro ještě zábavnější jízdu. Dodává se s odnímatelnou opěrkou nohou, kterou lze uložit vzadu, aby vyhovovala potřebám dítěte.
V režimu 3-kolové koloběžky se snadno skládá díky unikátnímu systému . Jeho řidítka lze nastavit do 4 výškových úrovní (67,5 až 82,5 cm): praktičtější pro rodiče a děti! Pevná s hliníkovou konstrukcí a zesílenou vrchní částí, která unese až 50 kg.
Všechny 3-kolové skútry GLOBBER jsou vybaveny systémem řízení, který umožňuje učení na míru. Stisknutím tlačítka na přední straně zablokujete kola v přímém směru a poté je vypněte, abyste se naučili postupně zatáčet. Vysoce kvalitní kola s vysokým odrazem absorbují vibrace. Pracují bez baterie (pomocí dynama). Dlouhá a krycí zadní brzda zachovává opotřebování kola.
Hmotnost koloběžky se sedadlem: 3,97 kg.
Hmotnost koloběžky: 2,48 kg
Barva modrá
Globber Scooter GO UP Deluxe Play Lights – Pastel Blue dětská koloběžka u nás získáte za akční cenu 2880 Kč.

Další produkty z kategorie Koloběžky

Další produkty od výrobce Globber Scooter


Top