Globber Scooter EXPLORER 4v1 – Mint dětská tříkolka

Exkluzivní kus Globber Scooter EXPLORER 4v1 - Mint dětská tříkolka pocházející od značky Globber Scooter seženete na našich stránkách ve slevě! Akční ceny již od 3840 Kč
Cena: 3840 Kč

Tříkolka vše v jednom EXPLORER 4 v 1 se přemění z komfortní tříkolky (od 10 měsíců), na tříkolku s průvodcem (od 18 měsíců), na autonomní tříkolku (od 24 měsíců) a nakonec na cykloodrážedlo.
Tato vyvíjející se tříkolka se přizpůsobuje vašemu dítěti, když roste. EXPLORER 4 v 1 má jedinečný revoluční design, který zjednodušuje každodenní život: namontujte jej a změňte režimy bez nářadí, jednoduše hrou s tlačítky a šrouby.
Okamžitě se přizpůsobí potřebám dětí.
V režimu komfortní tříkolky od 10 měsíců má tato progresivní tříkolka veškerou výbavu, která zaručuje maximální bezpečnost a pohodlí pro nejmenší: vysoké a pohodlné sedátko nastavitelné do 2 výšek (od 32 do 35 cm), opěrka hlavy, brzdy vzadu, 5-bodový bezpečnostní pás s komfortními podložkami, bezpečnostní tyčí a naklápěcí anti-UV stříškou (UPF 50+). Velmi šikovná směrová hůl je nastavitelná ve 2 úrovních (od 92 do 96 cm).
V režimu tříkolky, vedené nebo autonomní, protiskluzové sedlo se nastavuje do 2 výškových úrovní (od 31 do 34 cm), opěrka nohou je odnímatelná a v zadní části sedadla má úložný prostor, aby se předešlo ztrátě a přizpůsobilo se podle potřeby. Přední kolo o průměru 250 mm má systém uzamčení/odemčení. Zadní kola o průměru 220 mm.
Tichá kola z pěny EVA odolná vůči propíchnutí. Odnímatelné pedály jsou uloženy za sedlem. EXPLORER 4 v 1 má unikátní mechanismus kol, který umožňuje snadnou transformaci z tříkolky na balanční kolo, bez nářadí. Zakřivená řídítka s ergonomickými, flexibilními a odolnými rukojeťmi.
Neobvyklý multifunkční vůz, který nabízí 4 různé možnosti, které lze měnit podle toho, jak se dítě vyvíjí, a poskytuje tak ještě více funkcí pro maximalizaci produktu.
Patentovaný systém montáže a transformace – výměna možností je mimořádně jednoduchá a nevyžaduje žádné nářadí!
Konstrukce 100% bez použití nářadí pro snadnou transformaci výrobku!
Kola:
Přední: EVA pěna, 250 mm
Zadní: EVA pěna, 220 mm
Barva Zelená
Globber Scooter EXPLORER 4v1 – Mint dětská tříkolka u nás získáte za akční cenu 3840 Kč.

Další produkty z kategorie Koloběžky

Další produkty od výrobce Globber Scooter


Top