Garmin Snímač tepové frekvence HRM DUAL s ANT+ a BLE

Tento akční kus Garmin Snímač tepové frekvence HRM DUAL s ANT+ a BLE od oblíbené značky Garmin jednoduše můžete pořídit zde teď za výprodejovou cenu. V akci od 1890 Kč
Cena: 1890 Kč

Snímač tepové frekvence HRM Dual pro přesné měření srdečního tepu. Konstrukčně je podobný snímači HRM Premium, ale kromě ANT+ bezdrátové komunikace podporuje také komunikaci prostřednictvím signálu Bluetooth Low Energy.

Zatímco ANT+ komunikaci využijete především pro spojení se sporttestery značky Garmin, signál Bluetooth Low Energy je vhodný pro spojení s řadou dalších elektronických zařízení, jako jsou chytré mobilní telefony, chytré hodinky jiných značek či dokonce fitness tréninkové vybavení, jako jsou indoor běžecké, cyklistické nebo veslovací trenažéry.

Snímač srdečního tepu Garmin HRM Dual je napájený uživatelsky výměnnou knoflíkovou baterií typu CR2032, na jednu baterii nabízí výdrž až 3,5 roku při průměrném tréninkovém využití jednu hodinu denně. Snímač má elastický, anatomický popruh s nastavitelnou délkou, hmotnost snímače je 54 gramů. Součástí balení je kromě snímače a hrudního popruhu také český návod.
Barva vícebarevná
Garmin Snímač tepové frekvence HRM DUAL s ANT+ a BLE u nás získáte za akční cenu 1890 Kč.

Další produkty z kategorie Hrudní pásy

Další produkty od výrobce Garmin


Top